Dairis Bertans Nuotr.: Lapresse – Scanpix
Jordanas Theodore'as Nuotr.: Lapresse – Scanpix
Vladimiras Micovas Nuotr.: Lapresse – Scanpix
Curtis Jerrellsas Nuotr.: Lapresse – Scanpix
  • „AX Armani Exchange“ 92:85 nugalėjo „Baskonia“ krepšininkus

• Artūras Gudaitis pelnė 10 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus

• Mantas Kalnietis pelnė 3 taškus ir surinko 2 naudingumo balus

Foto galerija

Du lietuvius savo gretose turinti Milano „AX Armani Exchange“ (4-9) ekipa nutraukė keturių pralaimėjimų seriją Eurolygoje. Simone Pianigiani auklėtiniai namuose 92:85 (27:25, 22:12, 27:21, 16:27) nugalėjo Vitorijos „Baskonia“ (6-7) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai pirmavo net 85:60 ir atrodė, kad viskas baigta. Tuomet baskai pakilo į lemiamą šturmą ir visiškai supančiojo Milano krepšininkus bei priartėjo iki 83:88.

Kitoje atakoje Artūras Gudaitis sumetė baudas ir taip leido įkvėpti „AX Armani Exchange“ komandai gryno oro gurkšnį. Per likusias pusantros minutės šeimininkams pavyko atsilaikyti.

Gudaitis per 25 minutes pelnė 10 taškų (1/1 dvit., 8/9 baud. met.), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 1 metimą, išprovokavo 5 pražangas, 1 kartą suklydo, 1 sykį suklydo ir surinko 23 naudingumo balų.

Mantas Kalnietis žaidė 8 minutes, per kurias pelnė 3 taškus (1/1 dvit., 1/1 baud. met.), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, 2 kartus suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 2 naudingumo balus.

„Mums labai reikėjo šios pergalės. Negalime taip žaisti mačo pabaigų, tačiau pergalė yra svarbiausia“, – komentavo naudingiausias mačo žaidėjas Jerrellsas.

„Pirmosios 30 minučių buvo geriausios mūsų minutės šių metų Eurolygoje. „Baskonia“ yra puiki komanda ir sugrįžo į rungtynes. Šio vakaro pergalė mums yra labai brangi“, – mintimis dalijosi „AX Armani Exchange“ treneris Pianigiani.

„AX Armani Exchange“: Curtis Jerrellsas ir Andrew Goudelockas po 15, Jordanas Theodore'as ir Vladimiras Micovas po 12, Artūras Gudaitis 10 (8 atk. kam.).

„Baskonia“: Tornikė Šengelija 19, Rodrigue Beaubois 15, Marcelinho Huertas 11, Vincentas Poirier 10, Mattas Janningas 8.

2017-12-21 00:16
Vos neprisižaidė italai.Bet žinant jų mentalitetą,tai nieko keisto,kad vos laimėjo net ir tiek taškų pirmaudami.Gudaitis ir toliau savam stiliuje.Metimų meta mažai,o beveik visus taškus baudų metimais susirenka.Įvaldęs tą provokuojamų pražangų meną.Kalniečiui gaila,kad šį kartą nelabai sekėsi.Bet,komanda pagaliau laimėjo ir tai turėtų jį džiuginti.

--
2017-12-21 00:11
zinant kokie armanis liurbiai,tai nebutu keista jei butu pralaimeje. kai 7 taskai beliko galvojau kad gaus. gaila kad chimki laimejo,ir dar tokiu skirtumu. na bet pries cska isvykoj vistiek turetu gaut,tai pavojaus didelio kol kas nera
2017-12-21 00:08
eurolyga zalgiris
Na nuo baskonijos bambergo atsiplesem dviem pergalem svarbi armaniui pergale

--
2017-12-21 00:05
nu ble
Tikrai Gudaitis dziugina, tai pat Lukas gerai atrodo PAO zinoma tie 5 pt nekazka, bet Atenuose zaidze matyt geriausias europos izaidejas siuo metu Calathes tai manau suprantama, buvo isoves keliuose grajuose Lukas, ir pries Maccabi tikrai puikiai susitvarke su pagrindinio pg role. Europoj dziugina Lekas, Gudaitis, Orelikas, Kulboka, NBA Sabonis, Jonas atsigavineje po biski visai smagu:) dar duokit Kuziai komanda blet, kad ir Eurolygoj manau tam Pao paciam laisvai 12 pt 4 reb butu

--
2017-12-20 23:58
eurolyga
Na bent jau armani nutrauke pralaimejimu serija tuo paciu pristabde baskonia kas zalgiriui palankiau vytis