Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix
  • „Pacers“ Atlantoje nugalėjo šeimininkus 105:95
  • Domantas Sabonis pelnė 4 taškus ir atkovojo tiek pat kamuolių

Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (18-14) ekipa reabilitavosi po pralaimėjimo Bostono ekipai. Šįkart Indianapolio komanda svečiuose 105:95 (28:27, 24:24, 25:20, 27:24) parbloškė NBA autsaiderę Atlantos „Hawks“ (7-24).

20
21
3
100%
7/7

Ant parketo Sabonis praleido 22 minutes, per kurias pelnė 4 taškus (2/5 dvit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir triskart pažeidė taisykles.

„Pacers“ komandą į priekį ir vėl vedė Victoras Oladipo. Tiesa, „Pacers“ lyderis šįkart taip nesiautėjo, kaip tai darė kovoje su „Celtics“ ir pelnė 23 taškus (5/10 dvit., 3/5 trit., 4/5 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Tai buvo skirtingos rungtynės, turime išmokti, kaip išlaikyti ritmą 48 minutes“, – sakė Oladipo.

Dar pasibaigus antrajam kėliniui, švieslentėje degė rezultatas tik su dviejų taškų „Pacers“ pranašumu – 53:51. Visgi per likusius du ketvirčius reikalai keitėsi, kai aikštelės šeimininkai pataikė viso labo 16 metimų iš 41.

„Hawks“: Johnas Collinsas 18, Kentas Bazemore'as ir Marco Belinelli po 13, Milesas Plumlee ir Ersanas Ilyasova po 10.

„Pacers“: Victoras Oladipo 23, Mylesas Turneris 20, Bojanas Bogdanovičius 19, Cory Josephas ir Darrenas Collisonas po 11, Lance'as Stephensonas 10.

„Pacers“ ataka:

2017-12-21 10:55
koks dar "smūgis" ar "kukliai"
Anonimui ir baskenews antraštės autoriui: Koks dar "smūgis"? Ką jūs čia kranksit, kad "kukliai"??? Taigi pergalė susideda ne tik iš pelnomų taškų!

Su Saboniuku aikštėje Paceriams, KAIP KOMANDAI, sekėsi GERIAUSIAI (+16 , t.y. GERIAUSIAS komandoje ! ), nežiūrint to, kad jis kilo nuo suolo !!! , - t.y. tokiais atvejais tenka daugiau žaisti penkete su silpnesniais partneriais, kurių "+-" tempia į minusą. Dabar gi matosi, kad Saboniukas ir Lance'as Stephenson'as (na dar Joseph'as vietoj Collison'o) buvo išleidžiami pagerinti stringantį starto penketo žaidimą.
2017-12-21 08:08
Siaip Saboniuks gan stabiliai zaidzia, tai sitos rungtynws man atrodo kaip amugis zemiau juosteles.