Nuotr. AP – Scanpix
  • „Lakers“ Hjustono ekipą nugalėjo 122:116
  • Tai buvo pirmoji Hjustono komandos nesėkmė po 14 pergalių serijos
  • „Rockets“ komandai nepakako 51 Jameso Hardeno pelnyto taško. Juos nužudė karjeros rungtynes sužaidęs Kyle'as Kuzma

Fenomenaliai rungtyniavęs Jamesas Hardenas pelnė pusšimtį taškų, tačiau net ir to nepakako, kad Hjustono „Rockets“ (25-5) komandos pergalių serija būtų pratęsta.

38
41
70%
7/10
70%
7/10

Teksaso klubas savo sirgalių akivaizdoje 116:122 (22:37, 37:26, 30:31, 27:28) pripažino karjeros rungtynes sužaidusio Kyle'o Kuzmos vedamos Los Andželo „Lakers“ (11-18) pranašumą.

Hjustono komandai tai buvo viso labo pirmasis pralaimėjimas po 14 pergalių serijos. „Rockets“ pralaimėjo pirmą kartą nuo lapkričio 14-osios.

Pergalės kvapą svečiai iš Kalifornijos užuosti pradėjo dar iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 4 minutėms, kai po Lonzo Ballo baudų metimų komandas skyrė jau dviženklis taškų skaičius (110:100).

Tiesa, šeimininkai dar spardėsi, o likus 17 sek., po Jameso Hardeno dvitaškio komandas skyrė sumažintas šešių taškų skirtumas (114:120).

Vis tik stebuklingo išsigelbėjimo „Rockets“ nebesuorganizavo ir šeimininkų pergalių serija buvo nutraukta.

„Jie yra geresnė komanda, bet turime tą patį mentalitetą. Su tuo pačiu nusiteikimu einu į kiekvienas rungtynes. Kiekviename mače stengiuosi atiduoti visą save“, – kalbėjo Kuzma.

Būtent šis „Lakers“ naujokas tapo pagrindiniu ne itin lauktos Los Andželo ekipos pergalės kalviu. Jis per 40 minučių pataikė 7 tritaškius, pelnė 38 taškus (5/7 dvit., 7/10 trit., 7/10 baud. met.) ir sužaidė geriausias karjeros rungtynes.

„Mes apskritai šiandien nežaidėme gynyboje. Jie darė su mumis, ką tik norėjo, o kai tai nutinka – tu pralaimi“, – neslėpė Trevoras Ariza.

Puolime pasipriešinimo nerado ir „Rockets“ lyderis Hardenas, pelnęs 51 tašką (11/21 dvit., 4/6 trit., 17/21 baud. met.) bei atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus. Tai buvo jau antrosios „Rockets“ lyderio sezono ir septintosios karjeros rungtynės, kai jis perkopia 50 pelnytų taškų ribą. Tiesa, iki šiol jam pasiekus tokį taškų skaičių, „Rockets“ skindavo tik pergales.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 51 (9 rez. perd.), Ericas Gordonas 21, Trevoras Ariza 18, P.J. Tuckeris 10.

„Lakers“: Kyle'as Kuzma 38, Corey Breweris 21, Lonzo Ballas 16 (9 atk. kam.), Larry Nance'as (9 atk. kam.) ir Brandonas Ingramas po 13, Joshas Hartas 11.