Nuotr.: lmkl.lt
Nuotr. lmkl.lt

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) susitikime itin svarbią pergalę namuose pasiekė Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“ (10-2) krepšininkės, kurios 80:76 (16:24, 12:23, 22:17, 30:12) įveikė Vilniaus „Kibirkšties“ ekipą.

18
19
50%
4/8
5

Ši pergalė kaunietėms garantavo antrąją vietą LMKL turnyrinėje lentelėje po antrojo rato, o tai reiškia, jog „Hoptrans-Sirenos“ turės namų aikštės pranašumą Moterų taurės varžybų pusfinalyje.

Viešnios rungtynių eigą savo linkme pakreipė antrajame kėlinyje, kuomet surengė galingą spurtą 18:2, o po taiklaus Gabijos Meškonytės tritaškio ekipas skyrė 21 taškas (42:21).

Vis dėlto šeimininkės pasiduoti linkusios nebuvo. „Hoptrans-Sirenos“ kiek sėkmingiau sužaidė trečiąjį kėlinį ir prieš prasidedant ketvirtajam, savo atsilikimą sumažino iki 14 taškų (50:64).

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Hoptrans-Sirenos“ sužaidė dar vieną sėkmingą atkarpą, kurią laimėjo 10:2 ir iš „Kibirkšties“ persvaros teliko 5 taškai (72:67).

Kaunietės savo pasiekė iki kėlinio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei minutę. Šeimininkės pelnė 8 taškus be atsako, o po taiklių Arinos Bilotserkivskos baudų metimų šeimininkės po ilgos pertraukos išsiveržė į priekį 75:74.

Po šio epizodo abiejų komandų krepšininkės tikrino savo šaltakraujiškumą prie baudų metimų linijos, o „Kibirkštis“ turėjo progą išplėšti pratęsimą, tačiau greitos atakos smaigalyje atsidūrusios G. Meškonytės metimas tikslo nepasiekė, o kauniečių pergalę taikliais baudų metimais įtvirtino Olena Ogorodnikova.

„Hoptrans-Sirenos“: Arina Bilotserkivksa 18 (4/8 trit.), Olena Ogorodnikova 14, Eglė Malašauskė 12, Livija Sakevičiūtė 11, Rasa Knyzaitė 10.

„Kibirkštis“: Shenita Landry 18 (9 atk. kam., 25 naud. bal.), Gabija Meškonytė 15, Laura Juškaitė 14 (11 atk. kam.), Laurita Jurčiūtė 13.