Nuotr. AP – Scanpix
  • „Panathinaikos“ svečiuose „Crvena Zvezda“ ekipą nukovė 69:63
  • Tai jau trečioji iš eilės „Pao“ pergalė
  • Lekavičius prie jos prisidėjo pelnydamas 6 taškus ir atlikdamas 4 rezultatyvius perdavimus

Trečiąją pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo Luko Lekavičiaus atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ (10-4) komanda.

16
18
67%
6/9
5

Xavi Pascualio treniruojama Graikijos sostinės ekipa svečiuose 69:63 (20:15, 21:23, 17:11, 11:14) pranoko Belgrado „Crvena Zvezda“ (5-9) klubą, kuriam tai buvo antroji nesėkmė paeiliui.

Lekavičius ant parketo praleido 25 minutes, per kurias pelnė 6 taškus (1/3 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Pirmoji rungtynių pusė klostėsi nė vienai komandai neįgyjant didesnio pranašumo, tačiau reikalai „Pao“ palankia kryptimi pradėjo judėti po pertraukos.

Trečią kėlinį „Panathinaikos“ pradėjo laimėdama atkarpą 12:4, po kurios graikai susikrovė aiškesnę persvarą (53:42).

Tiesa, lemiamo kėlinio viduryje Stefanas Jankovičius dar sumetė dvi baudas, po kurių skirtumas sumenko iki Atėnų klubui pavojingų penkių taškų (53:58). Vis tik netrukus iš toli pataikė Kenny Gabrielis, dvitaškį pridėjo Jamesas Gistas, ir „Panathinaikos“ vėl galėjo atsikvėpti (64:55).

„Didelė pergalė laimėti tokioje vietoje, kaip Belgradas. Čia fanai visada karšti, bet svarbiausia, kad kartu laikėmės visas 40 minučių“, – po rungtynių sakė „Panathinaikos“ aukštaūgis Jamesas Gistas.

Netrukus serbai dar pakuteno graikų ekipos nervus, o po Branko Lazičiaus tolimo metimo bei Jameso Feldeine'o dvitaškio skirtumas tarp komandų aptirpo iki trijų taškų (63:66). Visgi tai buvo viskas, ką „Crvena Zvezda“ šiame susitikime sugebėjo nuveikti, ir susitikimas baigėsi svečių pergale.

„Crvena Zvezda“: Jamesas Feldeine'as 21, Mathiasas Lessortas ir Milko Bjelica po 8.

„Panathinaikos“: Marcusas Denmonas ir Jamesas Gistas po 16, Chrisas Singletonas 8, Mattas Lojeski 7.

Chriso Singletono dėjimas:

2017-12-21 23:08
Gana vidutiniškos Luko rungtynės.Gavo daug laiko,bet galėjo jį ir geriau išnaudoti.Bet bent perdavimų padalino.Denmonas šį kartą geriau sužaidė,nei antradienį.Puikiai laiką išnaudojo.