Nuotr.:
  • „Real“ svečiuose 81:66 nugalėjo „Brose“
  • Jonas Mačiulis pelnė 2 taškus
  • Tai buvo trečioji iš eilės ispanų klubo pergalė

Trečiąją pergalę iš eilės iškovojo Madrido „Real“ (8-6) klubas, kuriam atstovauja Jonas Mačiulis. Ispanijos sostinės komanda svečiuose 81:66 (29:13, 21:22, 18:16, 13:15) gana nesunkiai susitvarkė su Bambergo „Brose“ (6-8).

20
22
75%
3/4
5

„Real“ ekipai atstovaujantis Mačiulis šiame susitikime ant parketo praleido 8 minutes, per kurias pelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit.) ir pasižymėjo vienu naudingumo balu.

Visus reikalus svečiai tvarkyti pradėjo jau susitikimo pradžioje, kai per pirmąsias 6 rungtynių minutes varžovams leido įmesti viso labo 5 taškus ir pabėgo į priekį (17:5).

Sutrikę vokiečiai į savo vėžias sugrįžti nebegalėjo – trečiajame kėlinyje „Real“ persvara išaugo iki dvidešimties (64:44), o iki susitikimo pabaigos „Brose“ sugebėjo tik nežymiai sumažinti savo atsilikimą.

„Gynyba ir atkovoti kamuoliai šiandien buvo svarbiausia. Namie „Brose“ rungtyniauja išties gerai, bet mes atlikome gerą darbą juos sulaikydami. Turime sunkią savaitę, bet privalėjome atiduoti visas jėgas šiai pergalei“, – sakė rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Trey Thompkinsas.

„Brose“: Danielis Hackettas 13, Lucca Staigeris ir Maodo Lo po 12, Ricky Hickmanas 8.

„Real“: Trey Thompkinsas 20, Fabienas Causeuras 13, Felipe Reyesas 10, Walteris Tavaresas 9 (10 atk. kam.).