Nuotr.:
  • „Maccabi“ namie „Fenerbahče“ ekipą nugalėjo 82:73
  • Taip Izraelio klubas nutraukė dviejų nesėkmių seriją

Po smūgio kovoje su Kauno „Žalgiriu“, atrodė, atsitiesusi Eurolygos čempionė Stambulo „Fenerbahče“ (9-5) gavo dar vieną antausį.

20
22
55%
6/11
2

Željko Obradovičiaus kariauna svečių arenoje 73:82 (15:24, 21:16, 18:20, 19:22) buvo priversta pripažinti Tel Avivo „Maccabi“ (8-6) pranašumą.

Izraelio klubas taip nutraukė nesėkmių ruožą, kuomet prieš tai pralaimėjo dvejas rungtynes paeiliui.

„Fenerbahče“ šias rungtynes pradėjo susidurdama su rimtomis problemomis puolant krepšį. Kostas Sloukas pirmuosius Turkijos klubo taškus pirmajame kėlinyje pelnė sužaidus puspenktos minutės, o per šį laiką „Maccabi“ jau buvo surinkusi devynis (2:9).

Antrajame kėlinyje „Fenerbahče“ sugrįžo į rungtynes (36:40), tačiau šeimininkų tempo iki pabaigos neatlaikė ir ketvirtajame kėlinyje Alexas Tyusas „Maccabi“ pranašumą kilstelėjo iki dviženklės ribos (69:58).

Tiesa, svečiams vilties rungtynių pabaigoje dar pūstelėjo Bradley Wanamakeris, kurio tritaškis Turkijos ekipą priartino iki septynių taškų (70:70). Visgi visas Obradovičiaus viltis nubraukė Norrisas Cole'as, viena ranka per Luigi Datome pataikęs itin sudėtingą metimą.

„Prieš rungtynes kalbėjomės, kad turime gerai sužaisti gynyboje. Jie –  Eurolygos čempionai, kurie turi geriausią trenerį Eurolygoje. Su tokia komanda tikrai sunku žaisti. Mums tai buvo geriausios rungtynės šį sezoną. Turėjome problemų, pralaimėjome dukart iš eilės, bet dabar mes grįžome ir laimėjome“, – po pergalės džiaugėsi „Maccabi“ vairininkas Nevenas Spahija.

Po jo bei netrukus įvykusio Pierre'o Jacksono dūrių „Fenerbahče“ nebeatsigavo ir patyrė nesėkmę.

„Maccabi“: Pierre'as Jacksonas 20, Norrisas Cole'as 19, Artiomas Parachouskis 9, Alexas Tyusas 8.

„Fenerbahče“: Janas Vesely 18, Bobby Dixonas 12, Nicolo Melli 11 (8 atk. kam.), Bradley Wanamakeris ir Luigi Datome po 9.

Vesely dėjimas:

2017-12-22 01:10
Palanki tuo,kad dabar su Feneru turim lygiai pergalių ir juos net lenkiam.Dėl turkų,tai kažkokie kritę į duobę.Kaliničius dar tik po traumos,gynyba prasta.Thompsonas visiškai Udoh nepakeičia.Gali būt,kad ilgai neužsibus.Sloukas irgi prastai šį kartą vadovavo komandai.Nu bet čia jau jų bėdos.