Nuotr.: lmkl.lt
Nuotr. lmkl.lt

Paskutiniajame 2017 metų Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) susitikime Kaune, vietos „Aistės-LSU“ (5-7) 101:68 (18:23, 36:15, 32:15, 15:15) užtikrintai nugalėjo Ukmergės „Vilkmergę“ (2-10), kuriai tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui.

23
32
9
75%
3/4

Rungtynes sėkmingiau pradėjo viešnios, kurios dar po pirmojo kėlinio pirmavo 5 taškais (23:18), tačiau kaunietės į tai atsakė galingu antruoju ketvirčiu.

Karolina Kazočiūnaitė smeigė du tritaškius paeiliui, dar keturis taškus pridėjo Klaudija Serkevičiūtė, o „Aistės-LSU“ antrojo kėlinio viduryje galingai spurtavo 18:6 ir įgijo 6 taškų persvarą (39:33).

Šeiminkės prieš ilgąją pertrauką sužaidė dar vieną sėkmingą atkarpą 15:3 ir po dviejų kėlinių jos jau turėjo 16 taškų pranašumą (54:38).

Per likusią rungtynių dalį kaunietės tik didino savo persvarą ir įtvirtino savo penktąją pergalę šiame sezone.

Šeimininkės šiame susitikime tritaškius metė įspūdingu 48 proc. taiklumu (11/23), tuo metu „Vilkmergės“ stovykloje vaizdas buvo visiškai priešingas. Ukmergiškės realizavo vos 12 proc. tolimų metimų (2/17).

Abi ekipos galėjo pasigirti itin geru dvitaškių taiklumu. Kaunietės pataikė 64 proc. mestų metimų (27/42), o viešnios atakavo 60 proc. taiklumu (24/40).

„Aistės-LSU“: Karolina Kazočiūnaitė 24 (5/6 trit., 28 naud. bal.), Monika Petrauskaitė 23 (10/14 dvit., 9 atk. kam., 29 naud. bal.), Klaudija Serkevičiūtė 20 (22 naud. bal.), Gintarė Jasiunskaitė 14 (20 naud. bal.)

„Vilkmergė“: Rita Žilinskaitė 15 (6/8 dvit., 1/6 trit.), Karolina Ambotaitė 14, Martyna Petrėnaitė 11.