• CSKA namuose 79:68 įveikė „Chimki“

• Šeimininkai ketvirtojo kėlinio pradžioje spurtavo 17:2

• Karjeros rungtynes sužaidė Cory Higginsas, pelnęs 26 taškus ir surinkęs 31 naudingumo balą

• Savo rezultatyvumo rekordą pakartojo Nikita Kurbanovas, pelnęs 18 taškų

Keturioliktajame Eurolygos ture susitiko abu Maskvos klubai, o namuose rungtyniavę CSKA (11-3) 79:68 (23:16, 20:17, 14:22, 22:13) palaužė Maskvos srities „Chimki“ (8-6) pasipriešinimą ir grįžo į pergalių kelią po patirto pralaimėjimo „Olympiakos“ praėjusią savaitę.

26
31
88%
14/16
2

Dvikova tarp ekipų buvo itin atkakli viso susitikimo metu, o prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui šeimininkai pirmavo 57:55.

Lemiamą kėlinį kur kas sėkmingiau pradėjo CSKA ekipa, kuri vedama Cory Higginso ir Willo Clyburne‘o spurtavo 17:2, o po taiklaus Nikitos Kurbanovo tritaškio susikrovė 17 taškų persvarą (74:57).

Po tokio šalto dušo svečiai atsigauti nebesugebėjo ir buvo priversti susitaikyti su nesėkme, kuri itin palanki Kauno „Žalgiriui“, mat po šio susitikimo baigties kauniečiai turi viena pergale daugiau nei „Chimki“.

CSKA gretose karjeros rungtynes sužaidė Cory Higginsas. Amerikietis per 35 minutes pelnė 26 taškus (3/6 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 14/16 baudų metimai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo net 11 pražangų, kartą suklydo bei surinko 31 naudingumo balą.

Būtent pagal pelnytus taškus ir surinktus naudingumo balus tai buvo geriausios Higginso rungtynės Eurolygoje.

Jo komandos draugas Nikita Kurbanovas taip pat buvo per plauką nuo geriausio karjeros mačo. Šiame mače jis pakartojo savo rezultatyvumo rekordą ir pelnė 18 taškų (2/2 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 2/2 baudų metimai), atkovojo 7 kamuolius, 4 kartus asistavo komandos draugams, blokavo 2 metimus, perėmė vieną kamuolį ir surinko 28 naudingumo balus.

Rusas šių metų vasarį rungtynėse su Belgrado „Crvena Zvezda“ buvo surinkęs 29 naudingumo balus.

CSKA: Cory Higginsas 26 (14/16 baudų, 31 naud. bal.), Nikita Kurbanovas 18 (4/6 trit., 28 naud. bal.), Willas Clyburne‘as ir Sergio Rodriguezas (1/6 trit.) po 7.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 16 (6/19 metimų), Marko Todorovičius 13, Tyleris Honeycuttas 10.

2017-12-22 22:26