Nuotr.:
  • „Olympiakos“ išvykoje 61:58 palaužė „Anadolu Efes“

• Eurolygoje Stambulo klubui tai buvo ketvirtasis pralaimėjimas iš eilės

• Buvęs žalgirietis Brockas Motumas per 10 minučių taškų nepelnė ir surinko -3 naudingumo balus

Nelengvą pergalę Eurolygoje pasiekė Pirėjo „Olympiakos“ (11-3) ekipa. Graikijos gigantai išvykoje tik po atkaklios kovos 61:58 (17:9, 16:16, 12:14, 16:19) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“ (3-11) krepšininkus.

9
20
7
83%
5/6

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Olympiakos“ dar turėjo apčiuopiamą 6 taškų persvarą (47:41), tačiau tuomet Pirėjo ekipa sustojo. Tuo netruko pasinaudoti „Anadolu Efes“, kurie spurtavo 13:3 ir po Vladimiro Štimaco taškų išsiveržė į priekį 54:50. Vis tik svečiai atkuto ir pelnė 6 taškus be atsako bei susigrąžino turėtą pranašumą (56:54).

Krunoslavas Simonas taikliais baudų metimais rungtynėse atstatė pusiausvyrą (56:56), bet iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus minutei, tritaškį smeigė Vassilis Spanoulis ir išvedė „Olympiakos“ į priekį (59:56).

Iki susitikimo pabaigos likus 26 sekundėms, Jamelas Mcleanas realizavo abu baudų metimus ir atstatė „Olympiakos“ trijų taškų persvarą (61:58), o išplėšti pratęsimą galėjo Errickas McCollumas. Vis tik jo tritaškis metimas skriejo pro šalį ir nors iki susitikimo kėlinio pabaigos dar buvo likusios 10 sekundžių, Stambulo klubas nebeprasiženginėjo ir leido ištiksėti lemiamo ketvirčio laikui.

Buvęs žalgirietis Brockas Motumas šiame susitikime taškų nepelnė. Australas per 10 minučių prametė tris dvitaškius ir vienintelį mestą tritaškį, atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo ir surinko -3 naudingumo balus.

„Anadolu Efes“: Krunoslavas Simonas 17, Errickas McCollumas 16, Derrickas Brownas 11.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 12, Hollisas Thompsonas 11, Jamelas Mcleanas 9.

2017-12-22 21:58