• „Šiauliai“ išvykoje 88:82 pranoko „Vytautą“

• Svečiams tai buvo ketvirtoji BBL pergalė iš eilės

• Nugalėtojams Laurynas Birutis pelnė 21 tašką ir surinko 27 naudingumo balus

• „Vytauto“ gretose išsiskyrė Edvinas Šeškus, sužaidęs karjeros rungtynes bei pelnęs 24 taškus ir surinkęs 24 naudingumo balus

Baltijos krepšinio lygoje (BBL) susitiko du Lietuvos klubai, o jame pergalę šventė „Šiauliai“ (6-2), kurie išvykoje po atkaklios kovos 88:82 (21:26, 25:18, 27:22, 15:16) įveikė Prienų-Birštono „Vytautą“ (4-3) ir turnyre pasiekė ketvirtąją pergalę paeiliui.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Edvinas Šeškus pelnė du taškus iš po krepšio ir šeimininkus priartino iki 3 taškų (80:83), tačiau po to „Vytauto“ puolimas užstrigo, o Kristupas Žemaitis pataikė baudų metimą, du taškus pridėjo Laurynas Birutis ir iki susitikimo pabaigos likus minutei, „Šiauliai“ pirmavo 86:80.

Šio pranašumo svečiams pakako, kurie iškovojo 6 pergalę iš 8 galimų ir A grupėje žygiuoja pirmi. Tuo metu „Vytauto“ ekipa yra pasiekusi keturis laimėjimus ir patyrusi tris nesėkmes bei rikiuojasi ketvirtojoje pozicijoje.

Šeimininkai šiame mače išsiskyrė mestų tritaškių skaičiumi. „Vytautas“ išmetė 34 tritaškius, iš kurių pataikė 13 (38 proc.). Palyginimui, Virgilijaus Šeškaus auklėtiniai šiose rungtynėse išmetė 35 dvitaškius – vos vienu daugiau nei tolimų metimų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Birutis, kuris per 21 minutę pelnė 21 tašką (8/10 dvitaškiai, 5/5 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį ir surinko 27 naudingumo balus.

Tuo metu „Vytauto“ ekipoje karjeros rungtynes sužaidė Edvinas Šeškus, kuris per 33 minutes pelnė 24 taškus (6/10 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 3/3 baudų metimai), sugriebė 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, kartą suklydo ir surinko 24 naudingumo balus.

„Vytautas“: Edvinas Šeškus 24 (6/10 dvit., 24 naud. bal.), Regimantas Miniotas 16, Justas Sinica 13, Martynas Linkevičius 12, Tomas Dimša 10.

„Šiauliai“: Laurynas Birutis 21 (8/10 dvit., 27 naud. bal.), Akeemas Wrightas 15, Donatas Sabeckis ir Kristupas Žemaitis po 14.

2017-12-23 08:45
stai kas jau si sezona turejo zaist zalgiryje vietoj ryzabarzdzio.ir net jei zaistu kiek prasciau nei ryto kapitonas,ir tai nauda komandai butu n kartu didesne nei nuolat ziuret i to vos pakrutancio senuko kliurkas