Nuotr.:
  • „Baskonia“ namuose 85:82 palaužė „Barceloną“

• Svečiai ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 17:0, kuris leido išlyginti rezultatą

• Karjeros rungtynes sužaidęs Tornikė Šengelija pelnė 24 taškus ir surinko 31 naudingumo balą

Nesulaikomai rungtyniavęs Tornikė Šengelija sužaidė karjeros rungtynes, o jo vedama Vitorijos „Baskonia“ (7-7) namuose 85:82 (22:17, 30:18, 22:22, 11:25) rungtynių pabaigoje palaužė „Barcelonos“ (4-10) ekipą, kuriai tai buvo jau penktoji nesėkmė Eurolygoje paeiliui.

24
31
2
6

Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kai šeimininkai spurtavo 14:4 ir po Šengelijos tritaškio „Baskonia“ įgijo 12 taškų pranašumą (36:24). Prieš prasidedant ilgajai pertraukai baskų klubas laimėjo dar vieną atkarpą 13:6 ir rezultatas tapo 52:35.

Vis dėlto ketvirtajame kėlinyje viskas prasidėjo suktis 180 laipsnių kampu. „Barca“ lemiamą ketvirtį pradėjo spurtu 17:0 ir po Adamo Hangos dvitaškio rezultatas tapo lygus (74:74).

Galų gale 5 minučių tylą šeimininkų gretose nutraukė Vincentas Poirier, o kitoje atakoje tritaškį pridėjo Janis Timma ir šeimininkai vėl galėjo kvėpuoti kiek lengviau, mat rezultatas tapo 79:74.

Ketvirčio pabaigoje katalonai šeimininkams vėl pradėjo kurti pirtį. Pau Ribas smeigė tritaškį, o kitoje „Barcos“ atakoje tą patį padarė ir Juanas Carlosas Navarro ir iki susitikimo pabaigos likus 46 sekundėms, „Barca“ išsiveržė į priekį (82:81).

Šengelija po minutės pertraukėlės realizavo abu baudų metimus, o kiek vėliau dar du pridėjo Marcelinho Huertas ir „Baskonia“ pirmavo 85:82, iki kėlinio pabaigos likus 14,6 sekundės.

Paskutinė svečių ataka buvo gan chaotiška, o desperatiškas Navarro tritaškis buvo netaiklus ir „Baskonia“ išnešė sveiką kailį.

Karjeros rungtynes sužaidė Tornikė Šengelija, kuris per 29 minutes įmetė 24 taškus (5/9 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 metimus, išprovokavo 3 pražangas, dukart suklydo ir surinko 31 naudingumo balą.

Ankstesnis gruzino rekordas buvo 22 taškai spalio mėnesį į Valensijos „Basket“ krepšį ir 26 naudingumo balai praėjusio turo rungtynėse su Milano „AX Armani Exchange“.

„Baskonia“: Tornikė Šengelija 24 (4/6 trit., 31 naud. bal.), Vincentas Poirier 14, Janis Timma 10.

„Barcelona“: Pau Ribas 15 (5/6 trit.), Adamas Hanga 14, Juanas Carlosas Navarro ir Ante Tomičius po 11.

2017-12-23 13:01
Pirmus 3 kėl.tragiškai žaidė Barca,vienu momentu 25 tšk.atsilikinėjo.Bet po to nerealiai pakilo iš pelenų.Kai atrodė,kad Navarro gali tapti didvyriu,jis viską ir sumalė rungtynių gale.Jau ne tie laikai,kad jam imtis viską ant savęs.Bet galima pagirti katalonus už parodytą kovingumą.

--
2017-12-23 11:58
Mano nuomone, kas trūksta sėkmės, pergalių turi 5 mažiau negu žalgiris, bet +- santykis +13 o zalgirio tik +8.