Nuotr.:
  • „Unicaja“ namuose 74:71 įveikė „AX Armani Exchange“

• Artūras Gudaitis per 20 minučių pelnė 3 taškus, atkovojo 5 kamuolius, tačiau suklydo 4 kartus ir surinko 3 naudingumo balus

• Mantas Kalnietis per 8 minutes pasižymėti nespėjo ir atkovojęs vieną kamuolį surinko -3 naudingumo balus

Lietuviškoji Milano „AX Armani Exchange“ (4-10) ekipa Eurolygoje patyrė dar vieną nesėkmę. Šįkart Italijos komanda išvykoje 71:74 (20:26, 22:9, 11:20, 18:19) turėjo pripažinti Malagos „Unicaja“ (6-8) pranašumą, kuri iškovojo antrąją pergalę paeiliui.

15
26
67%
6/9
11

Svarbiausi susitikimo įvykiai vyko ketvirtajame kėlinyje, kurio viduryje „AX Armani Exchange“ dar pirmavo 5 taškais (66:61), tačiau Nemanjos Nedovičiaus vedama Andalūzijos ekipa spurtavo 8:0 ir po jo dvitaškio įgijo 3 taškų persvarą (69:66), iki kėlinio pabaigos likus 55 sekundėms.

Andrew Goudelockas kitoje atakoje baudų metimais rezultatą sušvelnino (68:69), tačiau kitoje atakoje į tai Jamesas Augustine‘as atsakė dviem taškais ir grąžino 3 taškų pranašumą šeimininkams (71:68).

Po šio epizodo komandų žaidėjai savo nervų stiprumą tikrinosi prie baudų metimų linijos. Tiek Jordanas Theodore‘as, tiek Nemanja Nedovičius pataikė po 1 baudų metimą ir iki kėlinio pabaigos likus 14 sekundžių, šeimininkai pirmavo 72:69.

Dairis Bertans po minutės pertraukėlės iš karto švystelėjo tolimą metimą, kuris tikslo nepasiekė, o Alberto Diazas realizavo abu baudų metimus ir įtvirtino šeimininkų pergalę.

Rungtynės nenusisekė nė vienam iš „AX Armani Exchange“ lietuvių. Artūras Gudaitis per 20 minučių pelnė 3 taškus (1/1 dvitaškis, 1/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius, 4 kartus suklydo ir tiek pat kartų prasižengė bei surinko 3 naudingumo balus.

Tuo metu Mantas Kalnietis per 8 minutes taškų nepelnė (0/1 dvitaškis, 0/2 tritaškiai), sugriebė 1 kamuolį, gavo bloką ir surinko -3 naudingumo balus.

„Unicaja“: Nemanja Nedovičius ir Jeffas Brooksas po 15, James Augustine‘as 9.

„AX Armani Exchange“: Andrew Goudelockas 18, Jordanas Theodore‘as 14, Dairis Bertans 13.

2017-12-23 19:02
Debilai
Pažiūrėkit Gudaičio dvitaškių pataikymo statistiką eurolygoje tada lpkit koks jis chujovas

--
Debilai

--
2017-12-23 13:04
Nereikia taip stūmt ant Artūro.Tik pirmos tokios prastos rungtynės šiame sezone,o jų visiem pasitaiko.Antras C rinktinėje po JV,greit gal jau ir NBA žais,tai reikia žmogų tik palaikyti.O kas buvo praeitį,tegul ir lieka praeitį.