• „Clippers“ išvykoje 128:118 palaužė „Rockets“

• Hardenas antrąjį mačą paeiliui pelnė po 51 tašką

• Hardenas tapo pirmuoju krepšininku nuo 2007-ųjų, kuriam dvejose rungtynėse paeiliui pavyko įmesti bent 50 taškų
  • „Clippers“ į pergalę atvedė 36 taškus pelnęs ir karjeros rungtynes sužaidęs Austinas Riversas

Jamesas Hardenas antrąjį mačą paeiliui pelnė 51 tašką, tačiau tai vėl neišgelbėjo Hjustono „Rockets“ (25-6) nuo pralaimėjimo Los Andželo ekipai.

15
31
20
2

Prieš dvi dienas pripažinę „Lakers“ krepšininkų pranašumą, šiąnakt Mike'o D'Antoni kariauna namuose 118:128 (33:23, 32:29, 20:35, 33:41) krito prieš „Clippers“ (13-18) ekipą.

Tai antroji „Rockets“ nesėkmė paeiliui po 14 pergalių serijos. Šiame susitikime Hjustono komanda vertėsi be Chriso Paulo bei Clinto Capelos.

Teksaso valstijos ekipos didžiausiu skriaudiku tapo karjeros susitikimą sužaidęs Austinas Riversas. Gynėjas per 39 minutes pelnė 36 taškus, iš kurių 30 – per antrąją rungtynių dalį, kuomet komandos draugai per ilgąją pertrauką ragino jį žaisti agresyviau.

„Jei mes norime laimėti, aš privalau būti atakos režime, – teigė Riversas. – Mano visas dėmesys buvo žaisti agresyviai bei kautis su varžovais.“

„Rockets“ ekipoje spindėjęs Hardenas antrąjį susitikimą paeiliui pelnė 51 tašką. Šįkart jis per 41 minutę pataikė 9 dvitaškius iš 14, 6 tritaškius iš 14, 15 baudų metimų iš 16, atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei 8 kartus suklydo. 20 taškų Hardenas pelnė per pirmąjį mačo ketvirtį.

Tai buvo trečiasis kartas šį sezoną, kuomet Hardenas pasiekė 50 taškų ribą bei antrasis paeiliui, o tai yra Hjustono klubo rekordas. Paskutinis krepšininkas NBA lygoje pelnęs 50 taškų dvejose rungtynėse iš eilės – Kobe Bryantas 2007-aisiais.

Visgi tokia statistika „Rockets“ lyderio nedžiugina. „Mes pralaimėjome. Ši statistika nieko nereiškia“, – po mačo sakė Hardenas.

Dvikovos pabaigoje po dviejų sėkmingų svečių tolimų metimų Hardenas ėmė ginčytis su teisėjais bei buvo nubaustas antrąja technine pražanga bei išvarymu iš aikštės.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 51 (8 rez. perd., 8 kld.), Ericas Gordonas 28, Ryanas Andersonas 14 (10 atk. kam.), Trevoras Ariza 12,

„Clippers“: Austinas Riversas 36, Lou Williamsas 32, DeAndre Jordanas (20 atk. kam.) ir Jawunas Ewansas po 15.

Riverso pasirodymas:

2017-12-23 12:40
Nėra Paulo,tai ir žaidimas sunkiau raketoms klijuojasi.Kas iš tų Hardeno taškų,jei nėra šalia kito pagalbininko.Capelos taip pat trūko,nes Jordanas darė,ką norėjo.Nesėkminga serija su LA komandomis ir du gana netikėti pralaimėjimai.