• „Juventus“ išvykoje 78:74 nugalėjo „Nevėžį“

• „Nevėžio“ gretose debiutavo Margiris Normantas ir Tadas Sedekerskis

• Sedekerskis per 21 minutę pelnė 10 taškų ir surinko 8 naudingumo balus

• Normantas per 16 minučių pasižymėjo 3 taškais

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) Utenos „Juventus“ (6-10) pratęsė pergalių seriją ir išvykoje 78:74 (25:22, 21:18, 17:18, 15:16) palaužė Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus (4-12).

9
19
2
75%
3/4

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, kurio metu „Nevėžis“ visą laiką alsavo į varžovų nugaras. Šeimininkai kėlinio viduryje laimėjo atkarpą 10:5 ir po taiklių Jameso Woodardo taiklių baudų metimų „Nevėžio“ deficitas tesiekė tašką (72:73).

Vis dėlto iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 23 sekundėms tritaškį įsūdė Maksimas Kornijenka ir „Juventus“ susigrąžino kiek saugesnį pranašumą (76:72). Galų gale pergalę įtvirtino taiklūs Arvydo Šikšniaus baudų metimai ir uteniškiai džiaugėsi pergale.

„Nevėžio“ gretose debiutavo du naujokai – Tadas Sedekerskis ir Margiris Normantas.

Debiutas kiek geriau pavyko Sedekerskiui, kuris per 21 minutę surinko 10 taškų (3/4 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 8 naudingumo balus.

Normantas per 16 minučių pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškiai, 1/1 tritaškis), atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas bei susitikimą baigė su 7 naudingumo balais.

„Nevėžis“: Valerijus Lichodejus 17, Lesteris Mefdfordas 15, Gintautas Matulis 15, Tadas Sedekerskis 10.

„Juventus“: Arvydas Šikšnius 13, Maksimas Kornijenka ir Laronas Dendy po 12.

2017-12-23 22:29
Tadui debiutas tikrai neprisvilo.Minučių gavo,pataikymas taip pat geras.Gal tik kamuolių daugiau galėjo nusiimti,bet nežaidė prieš tai gana nemažą laiko tarpą,tai ir atpratęs šiek tiek nuo fizinio kontakto.Bet su laiku tai susitvarkys.O Normantas gana vidutiniškai sužaidė.Taškų nedaug,bet kitose statistinėse grafose labiau pasižymėjo.Viskas ir jam dar prieš akis.