Nuotr.: Dainius Lukšta
Nuotr. Dainius Lukšta

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ vyriausiasis treneris Gediminas Petrauskas po skaudaus 86:92 pralaimėjimo Klaipėdos „Neptūnui“ sunkiai rinko žodžius. Strategas džiaugėsi auklėtinių žaidimu per pirmuosius tris kėlinius, tačiau negalėjo paaiškinti, kas nutiko ketvirtajame.

14
34
15
7

„Manau, jog tris kėlinius žaidėme gerai ir atrodo, jog vykdėme viską, ką ir buvome sutarę. O ketvirtąjį kėlinį pralaimėti 24 taškais... sunku paaiškinti. Per pirmąją pusę praleidome mažiau nei per ketvirtąjį kėlinį ir gynyba tikrai veikė“, – sakė Petrauskas.

„Taip greitai pasakyti, kas nutiko sunku. Ar atsipalaidavome, ar pamatėme, jog į aikštelę žengia Aidas Einikis ir pagalvojo, kad tai balta vėliava. Bet juk žinome, kad jis yra metikas ir leisti išmesti penkis metimus, o keturis iš jų pataiko laisvas, tai nepagarba jam“, – nuogąstavo „Pieno žvaigždžių“ strategas.

„Renaldas Seibutis po 3 kėlinių, berods, turėjo 5 taškus. 13 taškų per ketvirtą kėlinį. Tris kėlinius darėme ir laikėmes visko, ką buvome suplanavę ir per ketvirtą viską užmiršome. Atrodo, kad kažkas pakeitė komandą ir mes sugriuvome, o jie pamatė, kad gali kabintis, stabiliai mažino pranašumą ir viskas – psichologinis pranašumas buvo jų pusėje“, – reziumavo Petrauskas.

Xxx
Protingi žmones turi nekesti ..... Atvirksčiai tik debilai gali nekesti , koks tada jusu gyvenimas kad visu aplinkiniu nekenčiate Petrausko , viriausibes ,Lietuviu ,oro ,ir savo gyvenimo .Koks skirtumas tegul tobuleja jis tam klube ir klubui gerai ir jam paciam ,negi geriau butu kaip nevežija kai žaidejas žaisdamas galvotu gaus jis tuos pinigus ar ne.Kažko jam truksta juk žaidimas sugalvotas gerai ir rezultata padaro o paskui viskas griuna ️kaip kortu namelis ,tikekimes jis tame Pasvalyja patobules kai treneris.
2017-12-24 11:11
Nico
Okas cia keisto? Pergales ir Petrauskas du nesuderinami dalykai
2017-12-24 11:09
Soferis
Turbut visas 24 sek bumset kamuoli kelinyje ketvirtam ir nemest ir tai maziau prasileisti iseitu nei taip zaist

--
2017-12-24 09:25
BM
Kai treneris Petrauskas, tai žaidėjai ir bijo laimėti. Reikėjo pasistengti per 4 kėlinį pateisinti trenerio varrdą - Petrausko komanda visada pralaimi.
2017-12-24 00:43
asas
KARMA IS A BITCH!!! Nuostabu!! Protingi zmones turi nekesti jo ir lietuvos kaimo svogeriuku politikos ir reikia viesai apie tai kalbeti!! super!!! Pinigai nera viskas..Karma padarys tvarka!! Nuostabus pralaimejimas nuostabi nepykanta ant jo ir ppz super diena!
2017-12-24 00:41
STOP
Stop patyčioms Lietuvoje. Ką jūs žinot ką gali Petrauskas pasidaryti sau perskaitęs šiuos komentarus. Nu turėkit sąžinės....

--
2017-12-24 00:23
hmmmm
"Tris kėlinius darėme ir laikėmes visko, ką buvome suplanavę ir per ketvirtą viską užmiršome"

O tai kodel treneris zaidejams to neprimine visa ketvirta kelini?
2017-12-24 00:22
Kazka primena
Ogi Juventus rungtynes Alytuje, vadovaujant siam treneriui, ir dar keleta.

(kai neitiketinai pralaimimos laimetos rungtynes)
2017-12-23 23:59
T
Kalbame apie jaunimo rinktines treneri, kuris aiskina, jog trys keliniai gerai, o po to blogai.

Ka pakeitei gynyboje, kokiu opciju radai puolime? Ar varzovai nereaguoja i tavo zaidimo plana? Juk jeigu yra pakitimai, varzovai bando prisitaikyti. Ar manai, kad, tai, ka sugalbojai, universali tiesa ir nepakeiciama? R.I.P Pasvalys. Sveikinimai JUVENTUS.
2017-12-23 23:55
Tai jis pats ir atsakė į savo klausimą.Per anksti komanda patikėjo pergale ir pamiršo,kad dar 10 min.reikia žaisti.O per tas 10 min.daug kas gali nutikti.Žaidėjai patikėjo pergale,jau galvojo apie šventes ir skaudžiai nudegė.Pagavo bangą Neptūnas ir PPŽ jau tiesiog psichologiškai nesugebėjo atsistatyti.Pamoka ateičiai.

--
2017-12-23 23:24
Djbasket
Su Grigu kai buvo pergales tai buvo blogai o su situ snargliu pergaliu nera bet uztai babkiu biski daugiau. Nusimato liudnos pabaigtuves. Cia jum ne su megejais kazahais zaisti