Nuotr. USA Today Sports – Scanpix
  • Raptors“ namie 102:86 laimėjo prieš „76ers“
  • Valančiūnas pelnė 12 taškų ir atkovojo 6 kamuolius
  • Kanados klubui NBA priklauso geriausias namų rungtynių balansas – 12-1

Jonas Valančiūnas buvo vienas rezultatyviausių Toronto „Raptors“ (23-8) komandos krepšininkų, o jų vedama ekipa pergalingą žygį Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

29
21
88%
7/8
57%
4/7

Dwane'o Casey auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 102:86 (27:27, 28:19, 26:17, 21:23) įveikė Filadelfijos „76ers“ (14-18) atstovus ir 12-ąją pergalę per paskutiniuosius 13 mačų.

„Raptors“ šiuo metu – geriausia namų komanda, per 13 rungtynių savoje arenoje suklupusi vos sykį. Tuo pačiu Kanados klubas išsilygino su geriausią pergalių ir pralaimėjimą santykį (10-1) gruodžio mėnesį turinčia „Golden State Warriors“.

Trečiojo kėlinio viduryje Dario Šaričiui pataikius dvitaškį, komandas teskyrė keturi taškai – 65:61, tačiau tada „Raptors“ į priekį vedęs DeMaras DeRozanas susmeigė tris tritaškius ir inijavo šeimininkų spurtą 16:2, leidusį susikrauti pergalingą persvarą.

JV per 24 minutes pelnė 12 taškų (4/7 dvitaškiai, 4/5 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 sykius prasižengė ir kartą suklydo.

„76ers“ gretose Joeliui Embiidui tai buvo pirmosios rungtynės po trijų mačų pertraukos dėl kamuojamų nugaros skausmų ir apskritai pirmasis karjeros susitikimas Toronte.

Iki tol dėl įvairių traumų Kanadoje nedebiutavęs aukštaūgis per 23 minutes surinko 14 taškų (4/9 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, 5 sykius suklydo bei 2 kartus suklydo.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 29 (9/20 metimai), Serge Ibaka 17, Delonas Wrightas 14, Jonas Valančiūnas ir Kyle'as Lowry – po 12.

„76ers“: Dario Šaričius 17, Joelis Embiidas 14 (8 atk. kam.), Amiras Johnsonas 12, Benas Simmonsas 10.

2017-12-24 12:30
Pirmas JV išėjimas nelabai pavyko,kažkoks susinervavęs buvo.Tada sėdo ant suolo,apsiramino ir antru išėjimu jau daug geriau žaidė.Gynyboje neblogai kelis kartus prieš Embiidą atstovėjo,puolime taip pat aktyvesnis buvo.Neblogos rungtynės.Kaip ir Wrightui,kuris šiokia tokia staigmena tapo.Įnešė gyvumo,energijos į žaidimą,14 tšk.įmetė.