• „Pacers“ per pratęsimą 123:119 dramatiškai įveikė „Nets“
  • Victoras Oladipo pelnė 38 taškus
  • Universaliai pasirodęs Domantas Sabonis pasižymėjo 9 taškais, 9 atkovotais kamuoliais ir 5 rezultatyviais perdavimais
  • Indianos į rungtynes sugrįžo panaikinusi 18 taškų deficitą

Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (19-14) komanda su beveik trečdalį ekipos taškų pelniusiu Victoru Oladipo priešakyje.

38
36
73%
11/15
100%
10/10

Gynėjas surinko 38 taškus, o „Pacers“ savo aikštėje 123:119 (21:28, 20:29, 39:24, 31:30, 12:8) per pratęsimą palaužė Bruklino „Nets“ (12-20) žaidėjus.

Antrojo kėlinio pabaigoje 18 taškų deficitą turėjusi „Pacers“ atsigavimo ženklus pradėjo rodyti iš karto po ilgosios pertraukos. Įskaitant Sabonio dėjimą dar pirmoje mačo dalyje, šeimininką spurtavo 15:2 ir pradėjo dominuoti aikštėje – 54:59.

Galiausiai „Nets“ buvo pavyta, kuomet Mylesas Turneris kėlinį užbaigė tritaškiu ir „Pacers“ per ketvirtį įsirašė 39-ąjį tašką.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei, „Pacers“ buvo priekyje – 108:103, bet kitoje atakoje DeMarre'as Carrolas pataikė iš toli ir „Nets“ nuo Sabonio klubo skyrė metimas – 106:108.

Po Turnerio pataikytos baudos „Pacers“ pranašumas padidėjo iki 111:108, tačiau jį greitai panaikino atakuojant iš toli pražangą išprovokavęs Spenceris Dinwiddie. Pastarasis realizavo tris baudas ir lšlygino rezultatą – 111:111.

„Pacers“ dar turėjo 19 sekundžių savo atsakymų, tačiau lemiamos atakos smaigalyje atsidūręs Oladipo prametė iš toli ir nugalėtojui išaiškinti prireikė pratęsimo. Jame pirmoji taškai pasižymėjusi Indianos ekipa išsiveržė į priekį, o likus žaisti 46 sekundes Carrollas dar sykį išlygino rezultatą – 119:119.

Paskui pražangomis stabdytas iš Oladipo pataikė abi baudas, vėliau pridėjo vieną ir įtvirtino „Pacers“ pergalę – 122:119.

Nuo suolo pakilęs Sabonis per 29 minutes pasižymėjo 9 taškais (4/11 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus prasižengė bei surinko 13 naudingumo balų.

„Pacers“: Victoras Oladipo 38 (13/23 metimai), Mylesas Turneris 23 (9 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 17, Darrenas Collisonas 14 (9 rez. perd.), Lance'as Stephensonas 11.

„Nets“: Spenceris Dinwiddie 26 (8 rez. perd.), DeMarre'as Carrollas 20 (13 atk. kam.), Ronade Hollisas-Jeffersonas 18 (8 atk. kam.), Alenas Crabbe'as ir Carisas LeVertas – po 14.

2017-12-24 22:25