Netikėtą pralaimėjimą Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) patyrė „Šiaulių“ krepšininkai. Jie išvykoje 66:73 (14:14, 27:27, 16:9, 9:23) nusileido Kėdainių „Nevėžiui“.

Šiame mače ne pilna jėga „Šiaulių“ gretose žaidė amerikietis Antonio Grantas, kuris rungtynių išvakarėse susižeidė koją. Puolėjas Kėdainiuose žaidė tik 7 minutes.

Kėdainiškiai jau rungtynių pradžioje šovė į priekį kai sužaidus 2 minutes ir 30 taškų Aidas Viskontas taikliu dvitaškiu padidino „Nevėžio“ persvarą iki 6 taškų (8:2), tačiau baigiantis kėlinukui svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą.

29-ąją susitikimo minutę Rolandas Vaičiūnas taikliomis baudomis buvo padidinęs „Šiaulių“ pranašumą iki dviženklio skaičiaus (57:46). Tokiu pat skirtumu Roberto Kuncaičio auklėtiniai buvo ir 34-ąją minutę (62:51).

Bet tada lyderio vaidmens ėmėsi Žydrūnas Stankus. Puolėjas per 5 minutes pelnė 10 taškų ir iniciavo „Nevėžio“ spurtą 16:2 po kurio jau 3 priekyje buvo aikštės šeimininkai (67:64).

Nors likus žaisti 1 minutę ir 22 sekundes Vaičiūnas buvo sumažinęs „Šiaulių“ atsilikimą iki minimumo, bet Gintaro Leonavičiaus treniruojami kėdainiškiai kėlinį užbaigė pelnydami 6 taškus be atsako ir taip įtvirtino pergalę.

„Nevėžis“: Žydrūnas Stankus 24, Aidas Viskontas 12, Povilas Butkevičius 9 (8 atk. kam.), Povilas Šakinis 7, Mindaugas Sakalauskas 7, Gintaras Leonavičius 7.

„Šiauliai“: Mantas Ruikis 20 (8 atk. kam.), Saulius Kuzminskas 13 (11 atk. kam.), Rolandas Vaičiūnas 11, Gediminas Maceina 9.

Atrinkti (0) Visi (10)
Stai ka reiskia visiskai lietuviska komanda :) Siaip atrodo neveziui labai turejo stigt centimetru po kase, nes tiek Butkevicius 203, tiek Sakalauskas 204 , yra zymaiai zemesni uz Kuzninska (210) ar Masiuli (210) . Gerai nevezio vyrai po kase ginyboj dyrbo :)
2007-11-10
-2
siauliams kazko truksta galbut tos traumos jos musa is veziu galbut amerikieciu savanaudiskas zaidimas
2007-11-10
-3
oujee kedainiai maladiec newezis cool :DDD bet seis metais labai labaipasikeitusi newezio sudetis dauk nauju jaunu krepsininku ir kas swarbiausej kad jie zaidzia puikiai sekmes jums toliau neweziukai :) o kitas runktis atwarau zieti kaip zaisit nors ir sitose buwau puikiai atrodete
2007-11-10
-3
saunuoliai kedainieciai ;]
2007-11-10
+1
Man asmeniskai Oliveira nepatinka,jau perdaug savanaudiskai zaidzia..
2007-11-09
-1
Oba nesitikejau is Dijos, tiek kritikos kai papyle po pirmo menkesnio pralaimejimo.
2007-11-09
+2
Siauliai ir nebuvo labai pakile is duobes, jiems visada truko to, ka turejo pernykste komanda -gynyba, snaiperius, sokluji klimaviciu.....rungtynese su turkais, kuriose tikrai galejo siaulieciai laimeti atsiskleide silpnosiso vietos-centrai ir t.t

galbut truksta Zavacko ( pelnydavo daug tasku, pramesdavo irgi, ir pataikymo procentas budavo nelabai aukstas), prityrusio Pauliukeno, bet juk yra kiti zaidejai, komanda niekaip nesusizaidzia...
2007-11-09
+4
tragiskas Olivero zaidimas-0/11 metimu ir -10 naudingumo balu. grantas zaide tik 7 minutes ir nepelne ne tasko. itartina kazkaip.
2007-11-09
+4
Respect neveziui
2007-11-09
-1
Na Siauliai krito i duobe :( Bet jau as taip manau ,visus planus sujauke Pauliukeno bei zavacko Traumos labai laukiu grystancio Zavacko Su juo reikalai gynyboje bei puolime buna daug paprastesni ..