Sėkmingai antrąją rungtynių dalį sužaidę Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai šventė pergalę. Klaipėdiečiai namie Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mače 97:79 (20:24, 27:22, 21:20, 29:13) nugalėjo „Alytų“.

Rungtynes klaipėdiečiai pradėjo sunkiai. Tuo tarpu „Alytaus“ krepšininkai kaip mat įgijo dviženklį pranašumą (21:10), bet daugiausiai Evaldo Dainio pastangomis neptūniečiai sugebėjo sumažinti savo atsilikimą iki 4 taškų (20:24).

18-ąją rungtynių minutę Marius Janišius taikliu dvitaškiu buvo sugrąžinęs 10 taškų persvarą svečiams (44:34), tačiau pastarieji ja džiaugėsi ne ilgai. Aikštės šeiminiai antrąjį ketvirtį užbaigė spurtu 12:3 ir ilsėtis išėjo turėdami minimalią persvarą (47:46).

Po trijų kėlinių komandas dar skyrė tik 2 taškai (68:66), bet „Neptūnas“ paskutinį ketvirtį pradėjo spurtu 13:2 ir įgijo solidesnį pranašumą (81:68). Po dar kelių minučių Jerelas Allenas taikliu metimu buvo padidinęs uostamiesčio ekipos persvarą iki 22 taškų (93:71).

Šiame mače „Neptūno“ gretose debiutavo amerikietis Jerelas Allenas. Amerikietis per 30 minučių pelnė 20 taškų (7/11 dvitaškių, 2/5 tritaškių), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 2 kartus prasižengė.

„Neptūnas“: Vaidotas Pridotkas 25 (7 atk. kam.), Jerelas Allenas 20, Vitalijus Stanevičius 13, Giedrius Jankauskas 10, Marius Kasiulevičius 9, Marius Runkauskas 8, Paulius Počiuipa 5, Evaldas Dainys 5, Sergejus Karmazinskis 2.

„Alytus“: Marius Janišius 33 (12 atk. kam.), Nerijus Varnelis 19, Marius Pociukonis 10, Andrius Aleksandrovas 6, Saulius Kazevičius 6 (7 klaidos).