• Thompsonas taip pat pelnė paskutinius septynis „Warriors“ taškus

• Draymondas Greenas surinko trigubą dublį, pelnęs 12 taškų, atkovojęs 12 kamuolių ir atlikęs 11 rezultatyvių perdavimų

• Kevine'as Love'as pagerino asmeninį atkovotų kamuolių rekordą šiame sezone, sugriebęs 18 kamuolių

• „Warriors“ šiame susitikime vertėsi be vieno iš lyderių Stepheno Curry

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalo pakartojime Oklando „Golden State Wariorrs“ (27-7) namuose 99:92 (24:28, 22:16, 25:23, 28:25) palaužė Klivlendo „Cavaliers“ (24-10) ekipą.

Foto galerija

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Warriors“ spurtavo 9:2 bei po Kevino Duranto tritaškio susikrovė 9 taškų pranašumą (90:81) ir jau atrodė, jog šeimininkai pabėgs į priekį, tačiau „Cavaliers“ į tai greitai atsakė savo sėkminga atkarpa.

Kevine‘as Love pataikė iš toli, Jae Crowderis pridėjo dvitaškį, o J.R. Smithas realizavo baudų metimus ir grąžino svečius į rungtynes, mat iš „Warriors“ persvaros teliko 2 taškai (88:90).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus pusantros minutės, Klay Thompsonas smeigė tritaškį ir sugrąžino persvarą šeimininkams (95:92).

Kitoje atakoje LeBronas Jamesas prarado kamuolį, o ekipoms nesisekė pelnyti taškų. Iki rungtynių pabaigos likus 24 sekundėms, teisėjai priėmė abejotiną sprendimą ir neskyrė pražangos prieš LeBroną bei kamuolį atidavė „Warriors“ krepšininkams.

„Cavaliers“ nebeturėjo kito pasirinkimo kaip tyčia prasiženginėti, o baudas sėkmingai realizavęs Klay Thompsonas įtvirtino „Warriors“ pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė Kevinas Durantas, kuris per 37 minutes pelnė 25 taškus (5/10 dvit., 3/9 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 5 metimus, 4 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Šiose rungtynėse išsiskyrė ir Draymondas Greenas, surinkęs trigubą dublį. Puolėjas pelnė 12 taškų, sugriebė 12 kamuolių ir 11 kartų asistavo komandos draugams.

Pats krepšininkas to nesureikšmino ir gyrė komandos draugus: „Man tai nėra svarbu. Kiti sužaidė taip pat gerai. Klay pataikė savo metimus, o Kevinas buvo lyderis abejose aikštės pusėse. Paskutinėmis minutėmis jis puikiai sulaikė LeBroną. Padaryti tai nėra lengva, nes LeBronas tokiose situacijose yra sunkiai sustabdomas“, – pasibaigus rungtynėms kalbėjo Greenas.

Šeiminkams šiame susitikime nepadėjo vienas komandos lyderių Stephenas Curry, kuris yra patyręs čiurnos traumą.

„Warriors“: Kevinas Durantas 25 (7 atk. kam.), Klay Thompsonas 24 (4/7 trit.), Draymondas Greenas 12 (12 atk. kam., 11 rez. perd.)

„Cavaliers“: Kevinas Love‘as 31 (18 atk. kam.), LeBronas Jamesas 20, Jae Crowderis 13.

1 2  »
2017-12-26 21:04
Spectre
Kasioguru - neverk
2017-12-26 18:37
kasioguru
tokiu svelniu baudu paskutinem sekundem NBA zvaigzdem nesvilpia. 2012 m. finalo 2-ose varzybose Lebronas dar aiskiau subaudavo pries KD, bet svilpukai tylejo. tuomet Heat issiveze pergale is Oklahomos, o turejo but 2:0 OKC nudai ir dar neaisku, kaip butu pasibaigus serija.

Žal
Žiūrėjau šita mača, bet susidariau vaizda, kad Eurolygoje kova daug geresnė.

Mikis
Jameso prasiverzimus aplamai sunku teisejaut , jis gi pats kaip traukinys visus nudauze is kelio ir labai retai gauna bauda puolime.Tai teisejai pasake jokiu abejotinu baudu lemiamom minutem, lai du geriausi pasaulio kasiorai aiskinas patys mes nesikisim ir nesvilpsi paprastu kontaktu.

--
2017-12-26 11:42
Net gi komentatoriai sake kad nba perziuriu sistema yra nesamone, gali paziuret nuo ko isejo kamuolys, buvo ar nebuvo nesportine prazanga, o tokiu prazangu pakeist negali :D
2017-12-26 11:40
JomajoNiekas nesvilps abejotinu baudu paskutines 2minutes nba.Bauda turi but aiski ir be klausimu.Kaip preitais metai per kaledas jeffersonas nustume duranta ar svilpe bauda lemiamoj atakoj? Irgi nea.Nesitikek teiseju pagalbos paskutine minute, jei esi zwaigzde irodyk aikstej , o neverk del teiseju.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Nemegstu Cavs, bet kaip gali irodyt pranasuma kai verziesi link krepsio gauni per rankas aiskiai ir jokiu baudu :D Nebent cia grazino skola is praeitu metu uz Duranto stumima :D
2017-12-26 11:29
delete
dvi aiskios baudos durantui pabaigoje. teisejai begalviai. bet ispaniuksti pati reikejo isvaryt uz vaidyba ir draskymasi

--
2017-12-26 11:10
Jomajo

--
2017-12-26 11:06
Kobe
Jau ir be curry warriorsai laimi pries lebrono cavs...vel finalas bus 4-1 warriors naudai ..daugiau sansu duociau rockets wakaru finale pries warriors negu cavs nba finale tures siemet.Tiesiog warriors top 4 zaidejai visi iki 30metu, sunku lebronui 33m ir wadui 36m ir 30m thomasui bus su jais lakstyt ilgoj serijoj.

MVai
Cavs apsnude lose. GSW irgi iskyrus Duranta. Tas kai pamises lakate. Gale siek tiek pagyveho visi. Bet tada teisejai emesi darbo. Vidiaka vis ziurejo ir baudu stenges nematyt ;)

--
2017-12-26 04:55
Swechias
Bronius savam stiliuje, klaidu bilikiek!

--
2017-12-26 04:48
kunigas
Kokie JR Smith nuopelnai nesuprantama-zaidimo laiko daug ir pramestu metimu daug,snaiperis vadinasi.

Ant galo pats lebronas susiko situacija,dukartis eiles i medi lipo,geriau atmest butu dwade arba korveriui.

Labai laukiu drose ir isiaih ir noretusi atsikratyt nereikalingais alfonsais

--
2017-12-26 02:41
to M
Ir apie ka tu? Visi kuo puikiausiai mate kaip cavs draskesi. Jau vien pabaigoje kai gsw turejo 9tsk pranasuma cavalieriai draskesi kad tik kuo greiciau sumazinti skirtuma ir mete vien is 3tsk. Apie emocijas pries teisejus jau nekalbesim. Jei tau asmeniskai nepasiseke tai nereikia aiskinti atvirksciai. Dar cavsam pasiseke kad Curry nezaide nes butu apdalinti tritaskem kaledinem dovanom.
2017-12-26 01:32
Aaa
Va čia tai tokio nepakartojamo grožio rungtynes buvo!! Kad net gailiuosi kad ši š žiūrėjau.. gerai kad bent naktį nereikėjo keltis žiūrėt :D

--
2017-12-26 01:18
Jonas
Iš pakartojimo kambario buvo pasakyta kad daug kontakto yik buvo...

Bet M.Jackosonas ir J.Van Gundy gerai pasakė kad kartojimai yra nuo ko užėjo kamuolys arba buvo du ar tria taškai bet svarbiausia ar buvo ar ne bauda nėra pakartojimų.

Paminėjo aišku ir kad klista krepšininkai, treneriai ar vadovai bet tik ne teisėjai, neliečiamieji jie...