Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix
Nuotr. USA Today Sports - Scanpix
  • „Lakers“ namuose 104:121 nusileido „Timberwolves“

• Kuzma pelnė 31 tašką bei tapo pirmuoju naujoku po LeBrono (2003 m.), kuriam per Kalėdų rungtynes pavyko pasiekti 30 taškų ribą
  • Kuzma per pastarąsias penkerias rungtynes pelno po 27,8 taško, atkovoja 7,4 kamuolio bei atlieka po 3 rezultatyvius perdavimus.

Los Andželo „Lakers“ (11-21) naujokas Kyle'as Kuzma surengė dar vieną įspūdingą pasirodymą, tačiau pergalei to nepakako. Luke'o Waltono auklėtiniai namuose 104:121 (20:29, 32:24, 28:30, 24:38) nusileido Minesotos „Timberwolves“ (21-13) krepšininkams.

23
28
9
83%
10/12

„Lakers“ šiąnakt vertėsi be traumą besigydančių Lonzo Ballo bei Brandono Ingramo. Ballas susižeidęs petį, tuo metu Ingramas – šlaunį.

Tai buvo ketvirtoji „Timberwolves“ pergalė paeiliui, tuo metu „Lakers“ patyrė šeštąją nesėkmę per pastarąsias septynerias rungtynes.

27-uoju šaukimu šių metų NBA naujokų biržoje pasirinktas Kuzma vėl demonstravo puikų žaidimą. 22-ejų puolėjas per 41 minutę pelnė 31 tašką (6/11 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“ naujokas tapo pirmuoju krepšininku po LeBrono Jameso, kuriam debiutiniame sezone per Kalėdų rungtynes pavyko pasiekti 30 taškų ribą.

Kuzma tapo pirmuoju „Lakers“ naujoku nuo Magico Johnsono laikų (1979-80), kuriam debiutiniame sezone pavyko triskart pasiekti 30 taškų ribą. Tiesa, Kuzma tai padarė vos per 32 mačus.

Per pastarąsias penkerias rungtynes Kuzma vidutiniškai pelno po 27,8 taško, atkovoja 7,4 kamuolio bei atlieka po 3 rezultatyvius perdavimus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Randle'as pataikė dvitaškį ir išvedė šeimininkus į priekį 84:83, tačiau tuomet Karlo-Anthony Townso bei Jamalo Crawfordo vedama „Timberwolves“ pelnė 12 taškų be atsako.

Likus kiek daugiau nei 4 minutėms „Lakers“ sumažino deficitą iki 6, tačiau tuomet Taj Gibsonas pataikė du metimus paeiliui bei atstatė dviženklį pranašumą.

„Timberwolves“ šiąnakt buvo sunkiai sustabdoma baudos aikštelėje. Townsas ir Jimmy Butleris kartu iš baudos aikštelės ribų sumetė visus 11 metimų.

„Lakers“: Kyle'as Kuzma 31 (6/11 trit.), Jordanas Clarksonas 17, Juliusas Randle'as 16, Joshas Hartas 12.

„Timberwolves“: Jimmy Butleris (8 rez. perd.) ir Taj Gibsonas po 23, Karlas-Anthony Townsas 21, Jamalas Crawfordas 19, Andrew Wigginsas 16.

2017-12-26 19:57