Vieta lygoje: 25
Geriausias pasiekimas: 90
Blogiausias pasiekimas: 58
Daugiausia pelno: Vladimir Dragicevic

Po trijų pralaimėjimų iš eilės Martyno Gecevičiaus atstovaujama Zeliona Guros „Stelmet“ (9-4) komanda iškovojo pergalę Lenkijos čempionate. Ji namuose 92:80 (19:18, 27:27, 24:20, 22:15) nugalėjo Didžiosios Lenkijos Ostruvo „BM Slam Stal“ (6-6) krepšininkus.

Snaiperis iš Lietuvos mačą pradėjo starto penkete ir per 25 minutes pelnė 14 taškų (2/2 dvit., 2/8 trit., 4/5 baud. met.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, 4 sykius prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

Pralaimėjusiųjų gretose vienu lyderių buvo Adamas Lapeta, kuris dar pernai vilkėjo Vilniaus „Lietuvos ryto“ marškinėlius. Vidurio puolėjas per 21 minutę pelnė 10 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir surinko 10 naudingumo balų.

„Stelmet“: Vladimiras Dragičevičius 15 (13 atk. kam.), Martynas Gecevičius ir Jamesas Florence'as po 14, Lukašas Košarekas 12, Thomas Kelati 11, Armani Moore'as 10.

„BM Slam Stal“: Michailas Čylinskis 16, Jure Škifičas 13, Adamas Lapeta 10.