Lance'as Stephensonas Nuotr.: AP – Scanpix
Victoras Oladipo Nuotr.: AP – Scanpix
  • „Pacers“ 83:107 neturėjo vilčių prieš „Pistons“
  • Domantas Sabonis pelnė 10 taškų ir atkovoojo 5 kamuolius
  • Tobiasas Harrisas per pirmą kėlinį pelnė 21 iš 30 taškų

Skaudų pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Indianos „Pacers“ (19-15) komanda su Domantu Saboniu.

Foto galerija

Dar mačo pradžioje užstrigę Nate'o McMillano auklėtiniai svečiuose 83:107 (19:40, 18:26, 21:24, 17:25) nusileido Detroito „Pistons“ (19-14) krepšininkams.

Nuo suolo pakilęs Sabonis per 17 minučių pelnė 10 taškų (5/9 dvitaškiai), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo, 4 sykius prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Pastarasis rodiklis – antras komandoje, o pagal +/- rezultatą lietuvis buvo ketvirtas.

Įspūdingai rungtynes pradėjęs Tobiasas Harrisas nuo pirmųjų rungtynių minučių pradėjo varyti į neviltį Indianos klubo atstovus, kuomet per pirmąjį kėlinį surinko 21 iš 30 taškų, „Pistons“ iš viso atseikėjo net 40 ir pirmavo daugiau nei dvigubai – 40:19.

Jam puikiai talkino po krepšiais kaip liūtas kovojęs Andre Drummondas, kurio sąskaitoje – 21 taškas ir 18 atkovotų kamuolių. Tuo metu visa „Pacers“ po krepšiais sugriebė tik 36 kamuolius.

„Pistons“ pergalę apkartino pagrindinio įžaidėjo Reggie Jacksono trauma. Krepšininkas trečiajame ketvirtyje nesėkmingai nusileido ant čiurnos, o aikštę paliko tik padedamas komandos pagalbos.

Per 21 minutę aikštėje amerikietis pelnė 8 taškus, atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 3 kamuolius.

„Pistons“: Tobiasas Harrisas 30, Andre Drummondas 21 (18 atk. kam.), Ishmaelas Smithas 12, Reggie Bullockas 11.

„Pacers“: Victoras Oladipo 13, Domantas Sabonis, Mylesas Turneris ir Bojanas Bogdanovičius – po 11.

2017-12-27 12:13
Stipriai čia pralaimėjo Pacers.Pati pradžia nesusiklostė,o paskui jau pasivyti varžovus šansų nebuvo.Sabonis kaip visada stabiliai,ramiai ir užtikrintai sužaidė.Iš Pistons aišku Harrisas blizgėjo,Drummondas vėl kamuolius monstriškai ėmė.

Elektros
Labai džiaugiuosi kad Sabonis pakliuvo į gerą komandą su protingu treneriu. Nors komandai ir nenusisekė Domas kaip visuomet naudingai išnaudoja jam skiriamas minutes. Tai darbo nebijantis žmogus kuris dėl komandos draugų esant geresnei progai atliks perdavimą nei pats mes. Tik niekaip negaliu suprasti ką Pacers valdžia įžvelgia Turneri? Sabonis kuomet buvo starte 6x daugiau naudos nešdavo . Turneris visos komandos balastas Kavaliausko atitikmuo Žalgiryje