Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Fynikso „Suns“ (13-23) komanda, kurios herojais tapo Dragano Benderio ir Tysono Chandlerio duetas.

32
20
33%
3/9
92%
11/12

Likus žaisti vos 0,6 sekundės, Benderis iš už šoninės linijos pakabino kamuolį ore po krepšiu buvusiam ekipos draugui, kuris jam pasiųstą kamuolį sugrudo į krepšį ir lėmė „Suns“ triumfą namuose 99:97 (29:19, 28:34, 19:23, 23:21) prieš Memfio „Grizzlies“ (10-24).

Benderiui tai buvo vienintelis rezultatyvus perdavimas rungtynėse, o Chandleriui – septintasis taškas.

„Benderiui pasakiau, jog jis turi mesti kamuolį į krepšį, o Tysonui tereikia tuo metu paliesti kamuolį arba lanką“, – po mačo sakė „Suns“ strategas Jay Triano.

„Mano darbas buvo kamuolį įmušti į vidų, – teigė Chandleris. – Jis galėjo liesti lanką prieš tai, tačiau aš jį sugavau virš krepšio ir nebuvo jokio taisyklių pažeidimo.“

Prieš lemiamą ataką panašiu stiliumi „Grizzlies“ išlygino rezultatą. „Suns“ pirmaujant 97:95, Jarrellas Martinas po netaiklaus komandos draugo metimo galingai sudrebino šeimininkų krepšį ir manė išplėšęs pratęsimą – 97:97.

Beveik trečdalį taškų nugalėtojams pelnė Devinas Bookeris, per 34 minutes surinkęs 32 taškus (6/12 dvitaškiai, 3/9 tritaškiai, 11/12 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau mačo nebaigė dėl išnaudoto pražangų limito.

„Suns“: Devinas Bookeris 32 (9/21 metimai), T.J. Warrenas 17, Alexas Lenas 12.

„Grizzlies“: Tyreke'as Evansas 25, Marcas Gasolis 18, Andrew Harrisonas 12, Jamesas Ennisas 11, Jarellas Martinas 10.

2017-12-27 11:54