Trečią pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Klivlendo „Cavaliers“ (3-3) ekipa, išvykoje 93:91 (23:21, 25:27, 21:22, 24:21) įveikusi Sakramento „Kings“ (1-4).

Klivlendo ekipą į pergalę atvedė LeBronas Jamesas, per paskutines tris rungtynių minutes pelnęs 8 taškus. „Kings“ lyderis Kevinas Martinas besibaigiant mačui atakavo iš toli, tačiau jo metimas tikslo nepasiekė.

Penktą dvigubą dublį šį sezoną atliko Žydrūnas Ilgauskas. Lietuvis per 34 minutes pelnė 11 taškų (3/11 dvitaškių, 5/6 baudų), atkovojo 15 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, 3 kartus suklydo ir 6 kartus prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 26 taškai, Devinas Brownas 20 (11 atk. kam.), Drew Goodenas 14, Žydrūnas Ilgauskas 11 (15 atk. kam.), Danielis Gibsonas ir Damonas Jonesas po 10.

„Kings“: Kevinas Martinas 32 (17/18 baudų), Johnas Salmonsas ir Francisco Garcia po 18, Quincy Douby 10.

Atrinkti (0) Visi (6)
kas galejo pagalvot, sauniai varo:) sekmes, toliau taip
2007-11-10
-4
PacersvBobcats 87:96 K.Rush 12 minuciu,neatliko nei vieno metimo,1 atkovotas kamuolys ir vienas atliktas rezultytivus perdavimas,naudingumo koficientas minus 2.Tasku nepelne

Grizzlies:Trail Blazers 98:110

europieciu Grizzlies P.Gasol 19, D.Milicic 7, J.Navarro zaide 3 minutes,mete 2 dvitaskius nei vienas netaiklus,2 tritaskiai nei vienas netaiklus,baudu nemete,atliktas 1 rezultytivus perdavymas,vienas perimtas kamuolis.Tasku nepelne