Lesteris Medfordas Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Tadas Sedekerskis Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Laurynas Birutis Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Kristupas Žemaitis Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Gintautas Matulis Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
  • „Šiauliai“ 79:72 įveikė „Nevėžį“ ir išsaugojo galimybes patekti į Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą
  • „Nevėžis“ po šios nesėkmės prarado viltis žaisti KMT
  • „Šiaulių“ gretose po dviejų mėnesių pertraukos į aikštę grįžo Nicholas Zeisloftas

Itin kamuolį branginę „Šiaulių“ (5-11) krepšininkai pergalingai baigė 2017 metus Lietuvos krepšinio lygoje (Betsafe-LKL). Antano Sireikos auklėtiniai svečiuose 79:72 (18:10, 23:22, 20:22, 18:18) nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ (4-13) krepšininkus.

Foto galerija

Likus žaisti pusantros minutės šiauliečiai dar pirmavo 73:61, tačiau tuomet Margiris Normantas pelnė du taškus su pražanga, vėliau pridėjo tritaškį, Gabrielius Maldūnas pataikė vieną baudą ir skirtumas ištirpo iki 70:75.

Akeemas Wrightas pataikė 1 baudos metimą iš 2 ir svečių pranašumą padidino iki 76:70, o šeimininkams išsigelbėti liko 36 sekundės. Per jas Tadas Sedekerskis suklydo, o „Šiaulių“ pergalę įtvirtino viena Evaldo Šaulio bauda.

Šiauliečiams pergalę iškovoti padėjo mažas klaidų skaičius – svečiai prarado 10 kamuolių, o „Nevėžis“ suklydo 17 kartų.

Po šios nesėkmės „Nevėžis“ prarado galimybes patekti į Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą.

„Šiaulių“ komandoje į rikiuotę po dviejų mėnesių pertraukos grįžo amerikietis Nicholas Zeisloftas. Jis per 24 minutes pelnė 12 taškų, atkovojo 2 kamuolius ir surinko 9 naudingumo balus.

„Nevėžio“ komandoje puikiai į žaidimą įsiliejo naujokai. Normantas pelnė 16 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą. Sedekerskis pelnė 11 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

„Šiauliai“: Arminas Urbutis 16, Donatas Sabeckis 15 (7 rez. perd.), Laurynas Birutis 14, Nicholas Zeisloftas 12, Akeemas Wrightas 9.

„Nevėžis“: Margiris Normantas 16, Gabrielius Maldūnas 15, Tadas Sedekerskis 11, Vladyslavas Koreniukas 10.

2017-12-29 10:33
Jo
Pirmoje eilėje lauk tipo direktorę Marijošienę I.

--
2017-12-28 22:58
rai
cvirka ismetus mazai kas pasikeis.reik kardinaliai klubo valdyma keist.ir tai absoliuti krepsinio megeju dauguma jau supranta..

2017-12-28 20:56
Sedekerskis vėl neblogas rungtynes sužaidė.Šį kartą ir kamuolių daugiau atkovojo.Normantas taip pat puikias rungtynes turėjo po blankių pirmųjų.Abu naujokai neblogai įsilieja ir reik tikėtis,kad ateitį žais dar geriau bei dar labiau padės komandai.