• „Real“ išvykoje 79:77 pranoko „Fenerbahče“

• Nugalėtojams Luka Dončičius pelnė 20 taškų, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 37 naudingumo balus

• Jonas Mačiulis pasižymėjo 5 taškais ir 11 naudingumo balų

• „Real“ Eurolygoje pasiekė ketvirtąją pergalę paeiliui

Eurolygos savaitės rungtynėse Madrido „Real“ (9-6) po itin atkaklių rungtynių ir dar vieno Luka Dončičiaus šou išvykoje 79:77 (10:17, 27:19, 25:25, 17:16) palaužė Stambulo „Fenerbahče“ (9-6) krepšininkus ir pasiekė ketvirtąją pergalę iš eilės.

20
37
10
92%
11/12

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus dviems minutėms, Janas Vesely itin šiurkščiai prasižengė prieš Dončičių ir užsidirbo nesportinę pražangą, o slovėnas realizavo baudų metimus ir sukrovė „Real“ ekipai 4 taškų pranašumą (79:75).

Tiksint paskutinei rungtynių minutei, rezultatą sušvelnino Nicolo Melli (77:79), o po Pablo Laso paprašytos minutės pertraukėlės tolimo metimo nepataikė Trey Thompkinsas. Netaikliu tritaškiu kitoje atakoje atsakė ir Bradas Wanamakeris, o jo metimą nesėkmingai pataisyti bandė Vesely.

Galų gale, tas pats Melli išprovokavo pražangą ir paliko viltį šeimininkams. Željko Obradovičius paprašė dviejų minutinių pertraukėlių, tačiau tai vaisių nedavė. Pirmąjį Wanamakerio metimą blokavo Thompkinsas, o antrasis Wanamakerio bandymas taip pat nepasiekė tikslo.

Įspūdingą pasirodymą surengęs Dončičius per 30 minučių pelnė 20 taškų (3/3 dvitaškiai, 1/7 tritaškiai, 11/12 baudų metimai), atkovojo 8 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, išprovokavo 10 pražangų, perėmė du kamuolius, triskart suklydo ir surinko 37 naudingumo balus.

Tuo metu Jonas Mačiulis taip pat įnešė svarų indėlį ir buvo vienas naudingiausių svečių ekipoje. Lietuvis per 20 minučių įmetė 5 taškus (1/1 dvitaškis, 1/1 tritaškis), sugriebė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir kartą suklydo bei surinko 11 naudingumo balų.

„Fenerbahče“: Bradas Wanamakeris 20, Jamesas Nunnally 11, Jasonas Thompsonas 10.

„Real“: Luka Dončičius 20 (1/7 trit., 11/12 baud. met., 10 rez. perd., 8 atk. kam., 37 naud. bal.), Felipe Reyesas ir Trey Thompkinsas po 13.

2017-12-28 22:27
Dar vienos pasakiškos Lukos rungtynės.Prametė 6 metimus,bet vistiek sugebėjo suringti 37 n.b.Paskutinį sezoną jį matome Europoje.NBA bus tikrai pašauktas pirmame trejete,o gal net ir pirmu šaukimu.Realas vėl atsigauna ir įgauna pagreitį,kai tuo tarpu turkai patyrė jau 3 pralaimėjimą per 4 rungtynes ir krenta dar žemiau.