Penktąją pergalę atvirosiose Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) pirmenybėse iškovojo čempionės titulą ginanti Vilniaus TEO ekipa, namie 79:60 (21:14, 9:17, 22:16, 27:13) įveikusi Kauno „Laisvės“ krepšininkes.

Kaunietės lygos lyderėms priešinosi du kėlinius, tačiau antroje mačo dalyje sostinės ekipa padidino žaidimo spartą, o vyriausia lygos komanda pasiūlyto tempo neišlaikė.

TEO: Nykesha Sales 27 (9 atk. kam., 5 per. kam., 5 kld.) Eglė Šulčiūtė 14 (10 atk. kam.), Jurgita Štreimikytė-Virbickienė 14 (7 atk. kam.).

„Laisvei“: Ilona Nikonovaitė 16 (7 atk. kam.), Jolante Vilutytė 14 (9 atk. kam.), Jovita Jutelytė 12 (11 atk. kam.), Asta Daujadienė 12.

•

Triuškinančią pergalę prieš LMKL debiutantes Šiaulių „Rūtos“ krepšininkes iškovojo lygos vicečempionė Marijampolės „Arvi“ ekipa. Ketvirtą kartą per šešis mačus laimėjusios suvalkietės Šiaulių komandą įveikė 99:57 (19:19, 20:8, 26:13, 34:17).

Namie rungtyniavusi „Rūta“ marijampolietėms priešinosi vieną kėlinį. Per kiekvieną kitą ketvirtį „Arvi“ žaidėjos vis labiau padidindavo savo pranašumą ir šventė nesunkią pergalę.

Visas penkerias rungtynes pralaimėjusios šiaulietės per kiekvieną mačą praleidžia vidutiniškai 58,2 taško daugiau nei pačios įmeta į varžovių krepšį.

„Rūta“: Lina Aglinskaitė 19, Vaida Povilionytė 12, Greta Bartkutė 7 (6 atk. kam.).

„Arvi“: Ela Briedytė 17 (5/15 tritaškių), Andrea Bills 17 (11 atk. kam., 5 per. kam.), Aurimė Rinkevičiūtė 16 (6 per. kam.), Vilma Tamulevičiūtė 13 (6 atk. kam.), Keisha Moore 13 (10 atk. kam.), Ala Muravskaja 13, Milda Sauliūtė 10 (5 per. kam.).

arvi Jega:) džiaugiuosi už Aurime