• „Bucks“ namuose 102:96 pranoko „Timberwolves“
  • Bucks“ panaikino 20 taškų deficitą

• Dvikovos pabaigoje Milvokio ekipos gretose žibėjo Ericas Bledsoe
  • Tai buvo pirmasis „Timberwolves“ pralaimėjimas po penkių pergalių serijos

Švilpimą „BMO Harris Bradley Center“ arenoje pakeitė garsūs plojimai, kuomet Milvokio „Bucks“ (18-15) iškovojo pergalę nepaisant vienu metu turėto 20 deficito.

26
27
6
5

Jasono Kiddo kariauna namuose 102:96 (16:26, 30:30, 29:28, 27:12) įveikė Minesotos „Timberwolves“ (22-14) krepšininkus bei nutraukė jų penkių pergalių seriją.

„Aš negirdžiu švilpimų, tačiau negirdžiu ir sirgalių plojimų, – po mačo sakė strategas Jasonas Kiddas. – Sirgaliai būtent tai ir nori pamatyti. Rungtynės susideda iš spurtų.“

Lemiamoje atkarpoje Ericas Bledsoe pelnė 6 taškus bei atliko du svarbiausius rezultatyvius perdavimus šiame mače, o „Bucks“ atrado savo prarastą gynybą. Milvokio ekipa per ketvirtąjį kėlinį į savo krepšį praleido vos 12 taškų.

Tai – blogiausias „Timberwolves“ ketvirtasis kėlinys šį sezoną. Tomo Thibedoau kariauna per paskutines 4 minutes pelnė vos tris taškus.

Giannis Antetokounmpo atliko perdavimą kampe esančiam Bledsoe, o šio tritaškis pirmą kartą išvedė šeimininkus į priekį (95:93).

Dvikovos pabaigoje nesulaikomai rungtyniavęs Bledsoe pridėjo dvitaškį su pražanga, o vėliau atliko rezultatyvų perdavimą Gianniui, kurio lengvi taškai įtvirtino „Bucks“ pergalę.

„Timberwolves“ dvikovos pabaigoje stygo jėgų, o tam įtakos galėjo turėti varginantis vakarykštis mačas su Denverio „Nuggets“, kurį laimėjo per pratęsimą 128:125.

„Jei atvirai, tai aš nesiteisiniu, – po pralaimėjimo sakė Thibodeau. – Galima sakyti, kad mums trūko jėgų, tačiau mes vis tiek turėjome tokią didelę persvarą, kad privalėjome šiandien laimėti.“

Šioje dvikovoje svečiams padėti negalėjo Jeffas Teague, kuris susimušė kelį praėjusios nakties rungtynėse.

„Bucks“: Ericas Bledsoe 26 (5 per. kam.), Giannis Antetokounmpo 22 (10 atk. kam.), Khrisas Middletonas ir Johnas Hensonas po 14

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 22, Andrew Wigginsas 21, Jimmy Butleris 20, Taj Gibsonas 12.