Nuotr.: LaPresse – Scanpix
Nuotr. LaPresse – Scanpix
  • Milano klubas namie 88:91 nusileido Belgrado „Crvena Zvezda“ komandai
  • Kalnietis pelnė 5 taškus, Gudaitis – 8 ir atkovojo tiek pat kamuolių

Manto Kalniečio ir Artūro Gudaičio Milano „AX Armani Exchange“ (4-11) ekipa namie išgyveno tikrą trilerį, tačiau pergale lietuviškasis klubas nesidžiaugė.

18
28
7
60%
3/5

Italijos ekipa 88:91 (15:29, 25:16, 20:16, 28:30) nusileido Belgrado „Crvena Zvezda“ (6-9) klubui.

Kalnietis šiame susitikime ant parketo praleido 17 minučių ir per šį laiką pelnė 5 taškus (0/2 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 7 naudingumo balus.

Jo komandos draugas Gudaitis per 22 minutes pelnė 8 taškus (3/4 dvit., 2/4 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų.

Abu jie lemiamame ketvirtyje, kai sprendėsi rungtynių likimas, buvo pastebimi. Gudaitis paskutiniame kėlinyje pelnė 6 iš savo 8 taškų, o Kalnietis iki mačo pabaigos likus 6,8 sek. realizavo dvi baudas (88:89) ir atliko lemiamą metimą, kuris tikslo nepasiekė.

Tiesa, Milano komandos treneris Simone Pianigiani gali džiaugtis bent jau savo auklėtinių kovingumu, kurį jie parodė grįždami į rungtynes po tragiškos pradžios 3:14. Tai „AX Armani Echange“ žaidėjai padarė antrajame kėlinyje, spurtavę 13:1 ir prie Serbijos komandos priartėję (38:41).

„Kiekviena pergalė Eurolygoje mums yra kaip atskiras tikslas. Šiandien jos taip pat nusipelnėme, pradžioje, pirmajame kėlinyje, gerai žaidėme, vėliau taip pat nesileidome būti spaudžiami, neatidavėme rungtynių kontrolės ir parodėme charakterį“, – sakė „Crvena Zvezda“ puolėjas Milko Bjelica.

„AX Armani Exchange“: Vladimiras Micovas 16, Amathas M'Baye ir Dairis Bertans po 14, Andrea Cinciarini 11, Artūras Gudaitis 8 (8 atk. kam.).

„Crvena Zvezda“: Jamesas Feldeine'as 19, Milko Bjelica 18, Mathiasas Lessortas 14, Tayloras Rochestie 14.

2017-12-30 05:30
Wentukas
Luzeriu komanda ka cia ir bepridursi

--
2017-12-30 00:55
delete
jerrelsas per tas 7 tiek pridare reikalu, kad paskui buvo sunku isbristi is sudo. o dar ir theodoras prisidejo. salia ju gali buti ir zvaigzdes, bet ir jos nukristu stebedamos beviltiska nora tapti geresniu uz kitus

--
2017-12-30 00:35
ne komanda,o kazkoks keistas kratinys. panasiai kaip efes,bet tuos gal ismustruos atamanas
2017-12-30 00:15
pataikes_tritaski
Tai kad jerrels zaide tik 7 minutes nepilnas siandien, lochiska komanda tiesiog, sudaryta is vidutinioku tokiu kaip Kalnietis niekada nieko nepasieks.
2017-12-30 00:11
delete
milanas kaip ir aiskus. kol cia bus piangiani, kuris nevaldo komandos, kol coa zais jerrelsas ir theodoras, tol komanda pergales matys kaip savo ausis.