Nuotr. AP – Scanpix
  • „Pacers“ svečiuose 107:119 nusileido „Bulls“ komandai
  • Sabonio sąskaitoje – 14 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai
  • „Pacers“ skandino 32 taškus pelnęs Lauri Markkanenas ir 28 pridėjęs Nikola Mirotičius

Rezultatyvaus Domanto Sabonio žaidimo jo atstovaujamai Indianos „Pacers“ praėjusią naktį nepakako. Lietuvio atstovaujama Indianapolio ekipa svečiuose 107:119 (27:37, 25:27, 25:22, 30:33) pripažino Čikagos „Bulls“ pranašumą.

32
32
100%
5/5
7

Sabonis šiame susitikime ant parketo praleido 28 minutes, per šį laiką pelnė 14 taškų (6/13 dvit., 2/2 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir triskart blokavo varžovų metimus.

„Pacers“ ekipą žudė „Bulls“ europiečių puolėjų tandemas. Suomijos talentas Lauri Markkanenas sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes, pelnęs 32 taškus (6/8 dvit., 5/9 trit., 5/5 baud. met.), o tritaškiais prapliupęs natūralizuotas ispanas Nikola Mirotičius pridėjo 28 (2/4 dvit., 8/16 trit.).

„Mes tiesiog nenustojame tikėti savimi ir kaunamės už savo komandos draugus“, – pasakojo Markkanenas.

„Pacers“ ir vėl vertėsi be kelio skausmus jaučiančio savo komandos lyderio Victoro Oladipo.

„Aikštėje mes stengėmės, bet to nebuvo visas 48 minutes“, – po mačo atviravo „Pacers“ gynėjas Darrenas Collisonas.

„Bulls“ komandai tai buvo trečioji pergalė iš eilės, Indianapolio klubui – trečioji nesėkmė paeiliui.

„Bulls“: Lauri Markkanenas 32, Nikola Mirotičius 28, Bobby Portisas ir Robinas Lopezas po 12, Justinas Holiday ir Jerianas Grantas po 11.

„Pacers“: Darrenas Collisonas 30, Lance'as Stephensonas 18 (9 atk. kam.), Domantas Sabonis 14 (9 atk. kam.), Mylesas Turneris 13, Cory Josephas 10.