Antrąją pergalę per dvi dienas iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“. Klaipėdiečiai Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse namie 87:75 (17:17, 20:14, 23:23, 27:21) įveikė Panevėžio „Techasą“, kuris jau vertėsi be Žydrūno Urbono išvykusio žaisti į Lenkiją.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo panevėžiečiai, kurie po taiklaus Mike’o Smitho metimo buvo priekyje – 4:0, tačiau aikštės šeiminių kaip mat pasivijo varžovus, o baigiantis kėlinukui Remigijus Trakimas buvo ir persvėręs rezultatą (17:15).

Antrojo kėlinio pradžioje svečiams buvo pavykę įgyti 3 taškų pranašumą (22:19), bet tada „Neptūnas“ pelnė 13 taškų be atsako ir įgijo dviženklę persvarą (32:22).

38-ąją rungtynių minutę po taiklaus Audriaus Stašaičio tritaškio iš uostamiesčio ekipos persvaros buvo likę vos 2 taškai (75:73), tačiau svečiams labiau priartėti nepavyko. Aloyzo Rūdžio auklėtiniai pelnė 12 „sausų“ taškų ir pabėgo į priekį, šį kartą – nebepavejamai.

„Neptūnas“: Vaidotas Pridotkas 21 (8 atk. kam.), Vitalijus Stanevičius 16 (9 atk. kam.), Jerelas Allenas 16 (0/6 tritaškių), Remigijus Trakimas 10, Evaldas Dainys 10 (7 rez. perd., 6 kld.), Marius Runkauskas 6, Paulius Počiuipa 6 (9 atk. kam.).

„Techasas“: Mindaugas Budzinauskas 21, Christopheris Hillas 20 (9 kld.), Audrius Stašaitis 10, Mike’as Smithas 10, Kenny Gibsonas 7.

Atrinkti (0) Visi (3)
Netektis Urbono tai akivaizdi, bet nereikia būti naiviems ir tikėtis, kad jis liks iki sezono galo...o šiaip neblogai atrodo techasas ir be jo, bet ir Neptūnas atranda po truputį savo žaidimą
2007-11-10
+3
Tai aisq atsiras pamaina pone profai7. Juk musu komandos velniskai perspektyvus jaunimas, ka jau bekalbet apie patyrusius Budzinauska ir be abejo Pauliu :D
2007-11-10
+2
Nekelciau neptuno i padebesius, Urbonas Techasui reiske labai daug. Dabar manau pasipils pralaimejimai. Reikejo Gaudiesiui atgailet truputi ir islaikyt Urbona, nes tos pergales virs pralaimejimais ir vel Panevezys bus dugne. Gaila.... Na ,nebent greitu metu atsiras pora nauju zaideju, kurie sustiprins Techasa.