Kentas Bazemore'as, Taureanas Prince'as ir Tyleris Dorsey Nuotr.: AP – Scanpix
Kevinas Durantas ir Stephenas Curry Nuotr.: AP – Scanpix
Stephenas Curry Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix

Andre Drummondo dominavimas po krepšiais, Majamio „Heat“ duetas, Orlando „Magic“ užkeikimas, sugadintas LeBrono Jameso gimtadienis, išvarytas Draymondas Greenas – apie tai ir dar daugiau – gruodžio 31-osios NBA pulse.

Gruodžio 31-osios NBA pulsas

RIBOTOMIS GALIMYBĖMIS. Be dviejų komandos vedlių, Reggie Jacksono (čiurnos trauma) ir Avery Bradley (kirkšnis), besivertusi Detroito „Pistons“ kiek netikėtai namie 93:79 sustabdė San Antonijaus „Spurs“ klubą. Svečiai krepšį iš žaidimo atakavo vos 37 proc. taiklumu, o per pirmąjį kėlinį tesurinko 13 taškų. Pastarasis rezultatas – „Spurs“ sezono antirekordas.

„Tai tikrai buvo komandinėmis pastangomis pasiekta pergalė, – po mačo teigė „Pistons“ strategas Stanas Van Gundy. – Visi, kas pasirodė aikštėje, prie to prisidėjo.“

DOMINAVIMAS. „Spurs“ šaudant pro šalį, „Pistons“ sėkmę užtikrino sėkmingai po krepšiu kovojęs Andre Drummondas, kuris iš viso sugriebė 21 kamuolį. Iš jų 10 aukštaūgis įsirašė į savo sąskaitą dar pirmajame kėlinyje, o net 17 buvo atkovoti gynyboje. Tai buvo 39-asis kartas Detroito centro karjeroje, kuomet jis atkovojo mažiausiai 20 kamuolių.

IŠTEMPĖ. Tyleris Johnsonas trečiajame ketvirtyje surinko 22 iš 31 taško, Goranas Dragičius ketvirtajame pelnė 14 iš 25 taškų bei padėjo Majamio „Heat“ panaikinti 18 taškų deficitą ir išsigelbėti 117:111 rungtynėse su Orlando „Magic“. Floridos klubui tai buvo aštuntoji pergalė per pastarąsias 12 rungtynių.

PRITRŪKSTA. Nepaisant solidaus pataikymo, „Magic“ sunkiai randa raktą į pergales. Praėjusią naktį Orlando klubas krepšį atakavo 54 proc. taiklumu, tačiau pralaimėjimas „Heat“ klubui jau buvo 10 per paskutiniuosius 11 susitikimų. Taip pat „Magic“ neišgelbėjo net ir 39 taškus (9/11 dvitaškiai, 5/11 tritaškiai, 6/7 baudos) surinkęs Aaronas Gordonas.

NUTIESĖ KELIĄ. Lemiamu metu septynis taškus paeiliui surinkęs Kristapas Porzingis paklojo pamatus vos trečiajai Niujorko „Knicks“ išvykos pergalei prieš Naujojo Orleano „Pelicans“, kurią įtvirtino Jarretto Jacko baudų metimai. Latvis surinko 30 taškų (10/17 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 7/8 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus bei surinko 27 naudingumo balus.

ANTROJE PUSĖJE. Po ilgosios pertraukos galiausiai įsibėgėjęs Dennisas Schroderis surinko 18 iš visų 22 savo taškų bei leido Atlantos „Hawks“ ekipai pasiekti simbolinę, dešimtąją, pergalę šį sezoną. Prasčiausią NBA pergalių ir pralaimėjimų santykį turinti „Hawks“ per paskutinius keturis mačus laimėjo trissyk.

SUGADINTAS GIMTADIENIS. 33-ojo LeBrono Jameso gimtadienio nuotaiką sugadino Jutos „Jazz“ naujokas Donovanas Mitchellas, kurio vedama Jutos „Jazz“ namie 104:101 palaužė Klivlando „Cavaliers“ ir privertė ją suklupti trečią kartą iš eilės. Asmeniškai Jamesui tai buvo septintasis pralaimėjimas „Jazz“ ekipai paeiliui.

Pats „Cavaliers“ karalius surinko 29 taškus, atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau 6 sykius suklydo, o mačo pabaigoje prametė svarbų metimą.

SUGRĮŽO. Vienuolika rungtynių dėl čiurnos praleidęs Stephenas Curry į aikštę sugrįžo su trenksmu. Įspūdingai pasirodęs snaiperis pataikė 10/13 tritaškių, iš viso surinko 38 taškus ir nukalė „Golden State Warriors“ pergalę 141:128 prieš Memfio „Grizzlies“. Aikštėje praleidęs 26 minutes, jis taip pat atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

IŠVARYTAS. Didžiąją fantastiško Curry šou Draymondui Greenui teko stebėti iš rūbinės. Puolėjas dar antrojo kėlinio pradžioje po priekaištų teisėjui užsidirbo antrąją techninę pražangą praėjus vos 43 sekundėms nuo pirmosios gavimo bei antrąsyk šį sezoną buvo pasiųstas lauk iš aikštės. Per 10 minučių aikštėje jis pasižymėjo 3 taškais ir 5 rezultatyviais perdavimais.

DAUGIAUSIAI. „Warriors“ atseikėti 78 taškai per pirmąją mačo pusę – prasčiausias „Grizzlies“ prasileistų taškų rezultatas. Taip pat NBA čempionų pelnytas 141 taškas – daugiausiai, kiek Memfio klubas yra praleidęs per visą klubo istoriją.

• Daugiau naujienų apie NBA rasite paspaudę čia.
  • NBA statistinius lyderius rasite paspaudę čia.

Visi praėjusios nakties rezultatai:

Denver Nuggets  Philadelphia 76ers 102-107 stat »
 Golden State Warriors  Memphis Grizzlies 141-128 stat »
 Utah Jazz  Cleveland Cavaliers 104-101 stat »
 Atlanta Hawks  Portland Trail Blazers 104-89 stat »
 New Orleans Pelicans  New York Knicks 103-105 stat »
 Orlando Magic  Miami Heat 111-117 stat »
 Detroit Pistons  San Antonio Spurs 93-79 stat »

2017-12-31 17:44
Man irgi 10. turetu but 1,ziurejau rungtynes kai pamaciau galvoju cia viso sezono vienas geriausiu dejimu,suolis nesveikas pas ji .Michell geriausias naujokas su Simmonsu
2017-12-31 14:15