• „Rockets“ laimėjo pirmą kartą po penkerių pralaimėjimų serijos
  • Įveikti „Lakers“ jiems prireikė 58 minučių gryno žaidimo laiko kovos
  • Ketvirtajame kėlinyje šlaunį susižeidė Hardenas
  • Paulas per du pratęsimus pelnė 15 iš 26 komandos taškų

Hjustono „Rockets“ (26-9) ketvirtajame kėlinyje neteko Jameso Hardeno, bet ir be jo sugebėjo nutraukti penkių pralaimėjimų seriją. Chriso Paulo vedama „Rockets“ namie 148:142 (44:37, 21:35, 25:29, 32:21, 11:11, 15:9) nugalėjo Los Andželo „Lakers“ (11-24).

40
40
58%
7/12
11

Hardenas pelnė 40 taškų, bet ketvirtajame kėlinyje buvo priverstas palikti aikštę dėl šlaunies traumos. Tuomet vadžias iš jo perėmė Paulas, kuris per du pratęsimus pelnė 15 iš 26 „Rockets“ taškų ir vedė komandą į pergalę.

„Jis tiesiog savo valia iškovojo mums pergalę, o didūs žadėjai sugeba tai padaryti, – sakė „Rockets“ treneris Mike’as D’Antoni. – Tam tikri vaikinai gali pasakyti: „Mes nepralaimėsime“ ir „Darysime viską, ką reikia“, o jis šį vakarą taip pasakė ir taip padarė.“

„Lakers“ vienu metu pirmavo 17 taškų persvara, bet neišsaugojo pranašumo ir suklupo šeštą kartą iš eilės.

Dvi Paulo baudos antrojo pratęsimo priešpaskutinę minutę rezultatą išlygino (142:142), o kitoje aikštės pusėje Tarikas Blackas blokavo Kyle’o Kuzmos metimą. Tuomet P.J. Tuckeris pataisė netaiklų Paulo metimą, išvesdamas „Rockets“ į priekį. Tai buvo pirmieji ir vieninteliai Tuckerio taškai rungtynėse.

Dar vienos Kuzmos metimas buvo blokuotas, šį kartą Tuckerio, ir Paulo baudų metimai įtvirtino pergalę.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 40 (11 rez. perd.), Chrisas Paulas 28 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Trevoras Ariza 26, Ericas Gordonas 14, Geraldas Greenas 10.

„Lakers“: Julius Randle’as 29 (15 atk. kam., 6 rez. perd.), Joshas Hartas 26, Kyle’as Kuzma 23, Tyleris Ennisas 20 (11 rez. perd.), Brandonas Ingramas 12.

2018-01-01 13:18
Sv
Isvis lakers treneris duchu duchas. Ingramas ismete 6 metimus per 44 minutes :DDDdDD be to jam nedave kamuolio lemiamais momentais nors si sezona yra imetes game wineerri bei ispleses du pratesimus gale. Jis yra tikrasis lyderis