Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Hjustono „Rockets“ tik po dviejų pratęsimų 148:142 palaužė Los Andželo „Lakers“, tačiau pergalė pareikalavo aukos – Jamesas Hardenas patyrė traumą ir aikštelę paliko ketvirtajame kėlinyje.

GM: 35

Klubas išplatino oficialų pranešimą, kuriame rašoma, kad rezultatyviausias lygos krepšininkas negalės rungtyniauti bent dvi savaites.

„Tikiuosi, jog tai nieko rimto, o tik patemptas raumuo. – po rungtynių tuomet optimistiškai kalbėjo Hardenas. – Man ką tik buvo suteikta medicininė pagalba ir tikėkimės, jog po poros dienų viskas bus gerai.“

Per artėjančias dvi savaites „Rockets“ laukia tikras išbandymų metas. Hjustono ekipa per šį laikotarpą sužais 7 rungtynes, iš kurių penkerios – išvykose.

Hardenas per pastaruosius tris sezonus praleido vos dvejas reguliarojo sezono rungtynes, o šiemet jis rungtyniavo visuose 35-uose „Rockets“ susitikimuose.

Gynėjas šiame sezone vidutiniškai pelno po 32,3 taško, atlieka po 9,1 rezultatyvaus perdavimo bei atkovoja po 5 kamuolius.