Nuotr. AP - Scanpix
  • „Lakers“ svečiuose 96:114 nusileido „Timberwolves“ bei patyrė 7-ąjį pralaimėjimą iš eilės
  • Minesotos ekipa rungtynes pradėjo spurtu 16:0 nuo klubo rekordo atsiliko per 1 tašką
  • Visus taškus per pirmąjį ketvirtį „Lakers“ ekipai pelnė atsarginiai žaidėjai

Minesotos „Timberwolves“ (24-14) savų žiūrovų akivaizdoje 114:96 (30:18, 30:30, 31:28, 23:20) palaužė Los Andželo „Lakers“ (11-25) krepšininkus. Tai buvo 7-oji Luke'o Waltono ekipos nesėkmė paeiliui bei 10-oji per pastaruosius 11 mačų.

28
29
9
100%
11/11

„Lakers“ ekipai šioje dvikovoje vėl negalėjo padėti trys startinio penketuko žaidėjai: Brookas Lopezas, Kentaviousas Caldwellas-Pope'as bei Lonzo Ballas.

Aikštelės šeimininkai varžovus į nokdauną pasiuntė jau pirmajame kėlinyje, kuomet rungtynes pradėjo spurtu 16:0. Per pirmąsias 12 minučių „Lakers“ suklydo net 8 kartus bei leido varžovams atitolti per dviženklį atstumą (18:30).

Visus 18 svečių taškų per pirmąjį kėlinį pelnė atsarginiai krepšininkai.

„Timberwolves“ pranašumas trečiajame ketvirtyje buvo sumenkęs iki 5 taškų, tačiau tuomet jie kėlinuką užbaigė atkarpa 13:0. Karlas-Anthony Townsas įkrovė kamuolį iš viršaus bei pridėjo dvitaškį, Andrew Wigginsas dukart pataikė iš vidutinio nuotolio, o Tyuso Joneso tolimas metimas suteikė „Timberwolves“ ekipai prieš ketvirtąjį kėlinį saugų pranašumą (91:76).

Svečiams lemiamame ketvirtyje pavyko deficitą sumažinti iki 9 taškų (88:97). Tuomet lyderio vaidmens ėmėsi Jimmy Butleris, sukratęs 6 taškus paeiliui bei išsprendęs rungtynių likimą (103:88).

Butleris jau 8-ose rungtynėse paeiliui pelno bent 20 taškų.

Rezultatyviausias „Lakers“ krepšininkas šį sezoną Kyle'as Kuzmą šiąnakt žaidė tik 18 minučių bei pelnė pelnė 6 taškus, visus juos trečiajame ketvirtyje.

„Timberwolves“: Jimmy Butler 28 (9 rez. perd., 7 kld.), Andrew Wigginsas 21 (9 atk. kam.), Gorgui Diengas 17, Karlas-Anthony Townsas 16 (13 atk. kam.), Taj Gibsonas 14.

„Lakers“: Jordanas Clarksonas 20, Juliusas Randle'as 15 (12 atk. kam.), Brandonas Ingramas 14, Corey Breweris 12, Joshas Hartas 10.

2018-01-02 13:18