Nuotr. fiba.com
  • Oreliko ir Kulbokos susidūrime Italijoje pergalę šventė Venecijos komanda
  • Nugalėtojams Orelikas pelnė 19 taškų ir atkovojo 5 kamuolius
  • Kulboka surinko 14 taškų ir sugriebė 4 kamuolius

Gedimino Oreliko ir Arnoldo Kulbokos akistatoje Italijos lygoje triuškinamą pergalę iškovojo Venecijos „Umana Reyer“ su Oreliku. Ji svečiuose 91:59 (34:18, 14:15, 19:11, 24:15) sutriuškino Kapo d’Orlando „SikeliArchivi“.

GM: 9

Nugalėtojams 27-erių metų 200 cm ūgio Orelikas per 32 minutes pelnė 19 taškų (3/3 dvit., 4/10 trit., 1/1 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, triskart suklydo, kartą prasižengė, išprovokavo pražangą bei surinko 21 naudingumo balą.

Puolėjas Venecijos komandoje pagal rezultatyvumą ir naudingumą nusileido tik 20 taškų įmetusiam ir 23 naudingumo balus surinkusiam Hrvoje Peričiui.

Tuo metu pralaimėjusiems 19-os metų 205 cm ūgio Kulboka per 37 žaidimo minutes įmetė 14 taškų (1/5 dvit., 3/6 trit., 3/4 baudos), sugriebė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas ir pats kartą pažeidė taisykles bei surinko 13 naudingumo balų.

„SikeliArchivi“: Mirza Alibegovičius 15, Arnoldas Kulboka 14 (3/6 trit.), Vojislavas Stojanovičius 9 (6 atk. kam.).

„Umana Reyer“: Hrvoje Peričius 20 (11 atk. kam.), Gediminas Orelikas 19 (3/3 dvit., 5 atk. kam.), Andrea De Nicolao 12, Stefano Tonutas 11.

2018-01-03 11:56
To Chipsas
Doncicius turbut didesnis talentas nei Sabas buvo. O tokie gimsta lb retai. Tai nereiskia kad reikia nuvertinti kitus jaunus krepsininkus.

--
2018-01-03 11:51
saunuolis Orelikas
iskart matosi,kad Orelikas bybi dejo ant zalgerio :DDDD

--
2018-01-03 09:26
sitas begalvis biski, net ner ko lygint su europos talentais, per 37min 1 rez. perdavimas...
2018-01-03 08:01
Doncic dar neturėdamas 19-os dominuoja eurolygoj, o čia mūsų supertalentas 4/11 per 37 minutes.. 1 geresnių sezono pasirodymų.