Nuotr. RIA Novosti – Scanpix
  • UNIKS namuose per pratęsimą 88:84 įveikė ASVEL komandą

• Ponkrašovas šiose rungtynėse atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir pagerino savo asmeninį rekordą

• Jis taip pat pridėjo 14 taškų ir surinkęs 27 naudingumo balus buvo naudingiausias savo ekipoje

Pergale Europos taurės „Top 16“ etapą pradėjo Kazanės UNIKS (1-0) krepšininkai, kurie namuose per pratęsimą 88:84 (22:16, 18:20, 22:15, 15:26, 11:7) palaužė Vilerbano ASVEL (0-1) ekipą.

14
27
92%
12/13
11

Ketvirtojo kėlinio viduryje po Quino Columo tritaškiai šeimininkai dar turėjo užtikrintą 9 taškų persvarą (71:62), tačiau tuomet „Asvel“ krepšininkai pradėjo lipti iš duobės.

Svečiai laimėjo trijų minučių atkarpą 13:3 ir po Johno Robersono tolimo metimo patys išsiveržė į priekį (75:74).

Paskutiniai taškai ketvirtajame kėlinyje buvo pelnyti iki jo pabaigos likus lygiai minutei, kuomet baudos metimą realizavo šeimininkų gretose rungtyniaujantis Melvinas Ejimas, kuris išlygino rezultatą (77:77).

Paskutinę ataką organizavo ASVEL ekipa, tačiau AJ Slaughterio tolimas metimas skriejo pro šalį ir rungtynės nusikėlė į pratęsimą.

Pratęsimo metu susitikimas išliko apylygis, o iki jo pabaigos likus 43 sekundėms, rezultatas dar buvo lygus (84:84). Vis tik kitoje atakoje du taškus pelnė Jamaras Smithas bei išvedė UNIKS į priekį (86:84), o Slaughteris bandydamas gelbėti svečių situaciją suklydo.

ASVEL krepšininkai tyčia prasižengė prieš Ponkrašovą, kuris pataikė abu baudų metimus ir įtvirtino šeimininkų pergalę.

Ponkrašovas šiame susitikime pagerino savo asmeninį rezultatyvių perdavimų rekordą, kurių šiame susitikime atliko 11. Šio sezono rungtynėse su Zagrebo „Cedevita“ jis buvo asistavęs 9 kartus, o tai ir buvo geriausias jo rodiklis prieš tai.

Gynėjas per 25 minutes taip pat pridėjo 14 taškų (1/2 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 12/13 baudų metimai), atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas, perėmė kamuolį, 4 kartus suklydo ir surinko 27 naudingumo balus bei savo ekipoje buvo naudingiausias.

UNIKS: Stephane‘as Lasme 15, Antonas Ponkrašovas 14 (12/13 baud. met., 11 rez. perd., 27 naud. bal.), Melvinas Ejimas (8 atk. kam.) ir Danilo Andusičius po 11.

ASVEL: Johnas Robersonas 20 (7 rez. perd., 28 naud. bal.), AJ Slaughters 17, Darrylas Watkinsas 13.