• Jonas Mačiulis susitikimui registruotas nebuvo

• Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Fabienas Causeuras, pelnęs 15 taškų

• Tuo metu Luka Dončičius buvo naudingiausias krepšininkas ir surinko 20 naudingumo balų
  • Vitorijos ekipai Ispanijos čempionate tai buvo antroji nesėkmė paeiliui

Jonas Mačiulis šį kartą nebuvo registruotas rungtynėms, tačiau tai nesutrukdė Madrido „Real“ (13-1) klubui išvykoje 81:69 (18:18, 15:18, 24:19, 24:14) įveikti Vitorijos „Baskonia“ (8-6) krepšininkų, kuriems Ispanijos pirmenybėse tai buvo antrasis pralaimėjimas paeiliui.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo prancūzas Fabienas Causeuras, kuris per 21 minutę pelnė 15 taškų (3/6 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 3/4 baudų metimai), atkovojo, perėmė bei asistavo po vieną kartą ir surinko 14 naudingumo balų.

Vis tik naudingiausiai tiek „Real“ gretose, tiek apskritai visame susitikime žaidė Luka Dončičius. Slovėnas aikštėje praleido 23 minutes per kurias įmetė 12 taškų (1/2 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 1/2 baudų metimai), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius, blokavo metimą ir surinko 20 naudingumo balų.

Šeimininkai šiame susitikimai tritaškius metė 26 proc. taiklumu (6/23), kuomet „Real“ krepšininkai tai darė beveik dvigubai geriau – 44 proc. (13/29).

„Baskonia“: Marcelinho Huertas ir Tornikė Šengelija po 15, Rodrigue‘as Beaubois 10.

„Real“: Fabienas Causeuras 15, Luka Dončičius (3/5 trit., 20 naud. bal.) ir Rudy Fernandezas po 12.

2018-01-03 23:09