Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix
  • Pernai miręs žurnalistas Sageris paliko turto už 10 mln. dolerių, bet į palikimą neįtraukė vaikų iš pirmosios santuokos
  • Vaikai sako nepretenduojantys į tėvo turtą, bet kaltinantys jo antrąją žmoną santykių griovimu
  • Skelbiama, kad antroji žmona net neleido pirmajai apsilankyti Sagerio laidotuvėse
  • Sageris iš viso turėjo 5 vaikus: 3 iš pirmosios santuokos ir 2 iš antrosios

Ilgametis NBA žurnalistas Craigas Sageris pernai iškeliavo Anapilin, palikdamas turto už maždaug 10 mln. JAV dolerių. Šiomis dienomis paaiškėjo, kad nė vienas iš trijų jo vaikų iš pirmosios santuokos į šį turtą nepretenduoja – jie nebuvo įtraukti į tėvo testamentą.

Tai atskleidė du Sagerio vaikai, sūnus Craigas jaunesnysis ir duktė Kacy. Pastaroji apkaltino antrąją tėvo žmoną „apnuodijus santykius su tėvu“.

„Ji godi, – apie antrąją tėvo žmoną Stacy sakė žurnalisto duktė. – Ji net neleido mums su tėvu atsisveikinti, nes norėjo paskutinę dieną su juo praleisti viena. Mano brolis išgelbėjo jo gyvybę, o ji vis tiek bandė mus nuteikti prieš tėvą.“

Duktė taip pat atskleidė, kad jų mama ir pirmoji Sagerio žmona net nebuvo įleista į Sagerio laidotuvių ceremoniją – antroji jo žmona pasamdė apsaugą, kad nepageidaujama moteris nepatektų į kapines.

Konfliktas tarp Sagerio vaikų ir jo antrosios žmonos į viešumą iškilo antradienį, kai Craigas jaunesnysis „Twitter“ tinkle pasidalijo žinute, jog jis yra tempiamas į teismą dėl tėvo palikimo, kuriame ne tik jo nėra, bet ir į kurį nei jis, nei jo sesės nepretenduoja.

„Niekada neketinau pretenduoti į tėvo pinigus, nes kito scenarijaus ir nesitikėjau. Jis pats to norėjo. Yra kaip yra. Mes nuleidome žemyn galvas ir judėjome pirmyn, bet šių metų pradžioje aš esu iškviečiamas iš atostogų, nes prie mano durų stovi šerifas. Aš nesikaunu dėl jo pinigų, palikite mane ramybėje“, – rašė Craigas jaunesnysis.

Pareigūnai norėjo Sageriui oficialiai įteikti dokumentą su tėvo palikimu, jeigu kartais jis dėl to norėtų kreiptis į teismą. Legendinio žurnalisto sūnus sako neketinantis to daryti ir nesuprantantis, kodėl apie tai reiktų apskritai kalbėti.

„Myliu savo tėtį, myliu savo šeimą. Aš tikrai nesu piktas. Man viskas gerai, dirbu mėgiamą darbą ir pagaliau gavau progą atsipūsti. Noriu pagaliau ramiai judėti nuo Damoklo kardo, kuris virš mūsų pakibęs pusę gyvenimo. Gana. Į mano duris neturėtų belstis šerifai, kai aš nesu įtrauktas į tėvo testamentą ir nenoriu dėl to kovoti. Noriu ramiai ilsėtis negalvodamas apie šerifus“, – sakė Craigas jaunesnysis.

Kur kas pikčiau kalbėjo jo sesuo Kacy.

„Tėtis paliko savo šeimą dėl jaunos paukštytės, kuri visą santuoką gręžė jo pinigus ir gilino prarają tarp mūsų ir tėvo. Ji vis dar tai daro ir po jo mirties.

Visa problema yra ne dėl testamento. Mums pinigai niekada nerūpėjo. Skaudžiausia, kad ji bando mus atskirti nuo visko, kas susiję su tėvu, įskaitant Sagerio fondą. Ji net nepakelia ragelio, o palieka juodus darbus atlikti šerifams“, – aiškino Kacy Sager.

Sageris 1980-2002 metais buvo vedęs Lisa Gabel ir su ja susilaukė trijų vaikų. 2001 metais jis savo paties bare Atlantoje susipažino su Stacy Strebel ir su ja po metų susituokė bei susilaukė dar dviejų vaikų.

Žurnalistas mirė praėjusių metų gruodį, būdamas 65 metų.


Rodyti komentarus
2018-01-04 22:29
to elektros
Šiaip jo sūnus jam tris kartus savo kaulų čiulpus dovanojo...pasimomėk prieš komentuodamas dunduk

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
+1
2018-01-04 21:54
wow
man buvo sokas kai pamaciau atsikeles jog dzageris man paliko 200k.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2018-01-04 21:20
MIRKA3
Man tai pinigai nereikalingi, as apie juos negalvoju kasnakt ir del nieko nepykstu... Nezinau kodel tetis manes niekur nepaminejo.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2018-01-04 17:32
Anonimas
taip jau yra tos jauniklės nusivilioja senius, nukaršina ir daugiau turtus turi. jo antrai žmonai dabar tik 42 metai.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2018-01-04 17:04
Elektros
Labai gerai! Matomai neveltui neįtraukė buvo už ką ! O ir šiaip tėvai vaikams nuo 18 nieko neprivalo tak kad pashol

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 5

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas