Nuotr. Sputnik – Scanpix
  • „Barcelona“ iškovojo antrą iš eilės ir šeštą pergalę šį sezoną, CSKA suklupo vos ketvirtą kartą
  • Ketvirtajame kėlinyje katalonai pirmavo 20 taškų pranašumu
  • Nando De Colo pelnė 23 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 31 naudingumo balą

Centrinėje Eurolygos dvikovoje intrigos nebuvo. Namuose rungtyniavusi „Barcelona“ (6-10) be vargo 85:72 (25:17, 22:25, 19:13, 19:17) įveikė Maskvos CSKA (12-4) krepšininkus.

10
13
1
100%
4/4

Rungtynių lūžis įvyko po ilgosios pertraukos, kai trečiajame kėlinyje katalonai laimėjo atkarpą 11:2 ir savo pranašumą padidino ik 12 taškų (64:52).

Galingai užbaigę trečiajį ketvirtį, „Barcelona“ taip pat stipriai startavo ir ketvirtajame. Pirmuosius 6 taškus kėlinyje pelnęs Pierre‘as Oriola inicijavo 9:0 spurtą, kuris palaidojo visas CSKA viltis ir leido šeimininkams įgyti triuškinamą persvarą (75:55).

CSKA rungtynių pabaigoje apgynė savo garbę ir sumažino deficitą, leidusį išvengti sutriuškinimo.

Pralaimėtojų gretose tarsi vienas karys lauke jautėsi Nando De Colo. Prancūzas per 32 minutes pelnė 23 taškus (5/10 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 4/4 baudų metimai), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 31 naudingumo balą.

„Barcelona“: Petteri Koponenas 13, Thomasas Heurtelis 12 (8 rez. perd.), Pierre‘as Oriola 11.

CSKA: Nando De Colo 23 (5/10 dvit., 3/6 trit., 31 naud. bal.), Kyle‘as Hinesas 10, Sergio Rodriguezas 9.

2018-01-05 04:56
krepsinis.net
Barca istarse kaili na ziuresim kiek ten atsigauna nes prie to prisidejo cska prastas pataikymas

--
2018-01-05 04:15
na nors ir kaip bajeris, kad rusai megsta gert, bet ruseliai tragiskai atrode. Gali but uzsvente naujus metus pora dienu, fridzono veidelis isvis nekazka buvo.
2018-01-05 01:03
Barca tikrai atsigauna.Antra iš eilės pergalė ir antra iš eilės prieš rusų klubus.Gynyba gera Barcos buvo,rusai sunkiai puolime žaidė.Tokių bejėgių CSKA žaidėjų dar šį sezoną neteko matyti.