Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Artūras Milaknis Nuotr.: V.Mikaitis/BasketNews.lt

Beno Udrihas pirmajame kėlinyje žengė ant parketo ir iš karto pasižymėjo dvitaškiu iš vidutinio nuotolio. Netrukus jis suklaidino varžovą verpste ir pelnė dar du taškus iš po krepšio.

Foto galerija

Tai buvo pirmieji ir vieninteliai Kauno „Žalgirio“ naujoko taškai. Per 9 minutes jis taip pat pasižymėjo 1 rezultatyviu perdavimu ir 1 atkovotu kamuoliu.

„Viskas gerai, – komentuodamas savo pasirodymą, po dvikovos kalbėjo Udrihas. – Pirmoje mačo dalyje jaučiausi gerai, antroje nežaidžiau. Prieš tai turėjau dvi treniruotes, tai po pirmosios buvau kiek pavargęs, o po antrosios viskas buvo gerai. Turiu perprasti sistemą.“

Udriho debiutas „Žalgiryje“ paženklintas nesėkme. Kauniečiai Belgrade 65:77 nusileido „Crvena Zvezda“ ir pralaimėjo pirmą kartą po penkių iš eilės pergalių.

Anot slovėno, jo komandai pritrūko solidesnio žaidimo puolime.

„Reikia žiūrėti video ir išsiaiškinti, kas nutiko, bet žaidėme pernelyg savanaudiškai, nesidalijome kamuoliu. Puolime nežaidėme savojo žaidimo, jie mus už tai nubaudė. Kas kartą, kai suklysdavome, jie atsakydavo tritaškiu ar panašiai. Skaudi nesėkmė“, – sakė Udrihas.

Kauniečiai Belgrade prarado net 18 kamuolių.

2018-01-06 16:54
To gunit
Koks ten žaidimas paskutinę minutę kai jau buvo aišku, kad pralošė ir ant baudų ėjo, tai "garbage time" ir galima buvo duoti žaisti jaunimui, o ne tokio lygio NBA veteranui. Šaras nesuvaldė rungtynių... bet tai ne pasaulio pabaiga bus tų laimėjimų
2018-01-06 16:42
Taip
Galėjo jam duoti daugiau žaidimo laiko, gerai pradėjo rungtynes. Sakyčiau pasisekė mums su Beno, bus įdomu toliau stebėti jo įsiliejimą į komandą
2018-01-06 00:15
Gerai pasakė Udrihas,per daug buvo imtasi pavienių veiksmų,daug individualaus žaidimo.Viską pasako,kad buvo atlikta tik 13 rez.perdavimų,o puolime prarasta nemažai kamuolių užstrigus atakoms.Pats Beno visai neblogai išėjo,gerą atkarpą sužaidė.Bus tikrai nemažai iš jo naudos ir lauksim,kada apsipras.