• Jonas Valančiūnas per trečiąjį kėlinį pelnė 20 taškų (8/9 dvit., 4/5 baudos). Tai buvo visi jo taškai
  • Lietuvis taip pat atkovojo 13 kamuolių, o jo ginama „Raptors“ 129:110 įveikė „Bucks“
  • Pirmoje rungtynių pusėje lietuvio laiką aikštėje ribojo greitai renkamos pražangos
  • JV po rungtynių sulaukė ir trenerio, ir varžovų centro liaupsių

Toronto „Raptors“ centras Jonas Valančiūnas pirmoje rungtynių pusėje dėl dviejų pražangų turėjo greitai palikti aikštę, tačiau fantastišką pasirodymą surengė trečiajame ketvirtyje.

20
31
13
80%
4/5

Lietuvis vien per šį kėlinį surinko visus 20 savo taškų, o Toronto „Raptors“ svečiuose 129:110 (33:24, 28:35, 43:19, 25:32) lengvai įveikė Milvokio „Bucks“.

„Trečiajame kėlinyje Valančiūnas buvo tarsi žvėris“, – po rungtynių sakė „Bucks“ centras Johnas Hensonas.

Valančiūnas iš viso per 17 žaidimo minučių pelnė 20 taškų (8/9 dvit., 4/5 baudos), atkovojo 13 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo 1 metimą. Visus savo metimus JV atliko trečiojo kėlinio metu.

Vidurio puolėjas surinko 31 naudingumo balą, o jam būnant aikštėje „Raptors“ pelnė 26 taškais daugiau nei Milvokio krepšininkai.

„Jonas rungtynių pradžioje neatrodė gerai, tačiau antroje mačo pusėje meistriškai užsiimdavo poziciją, naudojosi savo sudėjimu ir jėga po krepšiu bei atliko puikų darbą kovoje dėl kamuolių“, – apie JV pasirodymą kalbėjo „Raptors“ treneris Dwane’as Casey.

Valančiūnas dvi pražangas užsidirbo per pirmąsias 86 rungtynių sekundes. Jis dar žengė ant parketo antrajame ketvirtyje, tačiau per visas 5 žaidimo minutes iki ilgosios pertraukos neatliko nė vieno metimo. Trečiajame ketvirtyje įmetęs 20 taškų ir sutvarkęs visus reikalus, ketvirtajame kėlinyje JV liko sėdėti ant suolo.

Tokį pasirodymą vidurio puolėjas surengė po rungtynių, kuomet penktąjį kartą per savo karjerą nepelnė nė taško.

Gimimo vieta: Utena, Lietuva

„Greitos pražangos pasitaiko. Dėl to neturėjau specialios motyvacijos, aš visada ir taip esu motyvuotas žaisti iš visų jėgų. Būtent tai ir padariau trečiajame kėlinyje“, – sakė JV.

„Turi būti pasiruošęs visoms 48 minutėms. Kai esi profesionalas, tu negali atsipalaiduoti ir tiesiog žiūrėti į tai, kas įvyko. Turi matyti, kur gali turėti pranašumų ir kur gali pridaryti žalos varžovams. Apie tai aš ir galvojau“, – pridėjo lietuvis.

Trečiajame kėlinyje Valančiūnui geriausiai talkino DeMaras DeRozanas. Abu jie per ketvirtį pataikė 14 metimų iš 16 bei surinko 34 taškus. Per trečiąjį kėlinį „Raptors“ pataikė 17 metimų iš 25 ir jį laimėjo 43:19.

„Atrodė, kad mes dėjome žingsnį atgal tuomet, kai varžovai jį dėjo į priekį“, – nusivylimo neslėpė „Bucks“ strategas Jasonas Kiddas.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 24 (9/14 dvit.), Malcolmas Brogdonas 19 (3/3 trit.), Ericas Bledsoe 17 (6/9 dvit.), Khrisas Middletonas 11 (7 rez. perd.).

„Raptors“: Serge’as Ibaka 21 (7/7 dvit., 4/4 baudos), Jonas Valančiūnas (8/9 dvit., 4/5 baudos, 13 atk. kam.) ir DeMaras DeRozanas po 20, Kyle’as Lowry 15 (6 atk. kam.), Delonas Wrightas 12 (7 rez. perd.).

Valančiūno ir Ibakos pasirodymai:

2018-01-06 14:27
"tokioj savanaudžių komandoje"

kuri 10 vietoje lygoje pagal asistus
2018-01-06 14:00
lkl
fantastiskai.turbut geriausias kelinys jo karjieroje.
2018-01-06 13:13
Pratrūko JV kaip reikiant.Užpyko už praeitas rungtynes,užpyko už tas greitas pražangas ir 3 kėl.tiesiog dominavo.Nu jei dar daugiau būtų žaidęs,tai tikrai būtų sužaidęs karjeros rungtynes.Šaunu,kad turi to sportinio pykčio bei užsispyrimo įrodyti,kad jis daug gali.Mldc Jonas.

--
2018-01-06 11:12
ace
kodel tas negras smaugia musu Jonuka?
2018-01-06 11:08
Dr
Kad šaunuolis jis tai faktas, tokioj savanaudžių komandoje išlikt pasitikinčiu savimi yra menas :) Ir šie 20 taškų buvo pelnyti dėka greitos reakcijos, susirenkant praktiškai prarastus kamuolius nuo parketo. O apie tai, kad kaip jis sakė interviu:"we just tryin' pass the ball" - nieko panašaus :D
2018-01-06 09:47
Pvc
Pas mus kaime tai mėšlą mužikai krato su šakėm,paskui plūgais užaria.
2018-01-06 09:46
myliu Jona
Jonas šaunuolis,o tie kas ji kritikuoja yra loxai.

--
2018-01-06 09:43
Nb
Noras zaist dinges pas ji, o potencialo iki dangaus.

--
2018-01-06 09:28
Obuh
Nieko ispudingo neparode, bent 3-4 situacijose tiesiog pasiseke, kad kamuolys atsidure jo rankose