Apmaudų pralaimėjimą Vokietijos Bundeslygoje patyrė Šarūno Sakalausko treniruojami Brėmerhafeno „Eisbaren“ krepšininkai. Jie namie minimaliu skirtumu 69:70 (18:22, 16:18, 18:15, 17:15) nusileido Berlyno ALBA ekipai.

Pralaimėjusiems Žygimantas Jonušas per 34 minutes pelnė 11 taškų (1/3 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau 2 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Kitas „Eisbaren“ lietuvis Vytautas Danelius per 7 aikštėje praleistas minutes prametė abu mestus dvitaškius ir taškų nepelnė, bet atkovojo 2 atšokusius kamuolius.

Brėmerhafeno krepšininkai, iškovoję tris pergales ir patyrę keturis pralaimėjimus, turnyrinėje lentelėje užima dešimtąją vietą.