Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Nuotr. Fotodiena.lt/J.Elinskas

Prieš prasidedant brolių Ballų pristatymo spaudos konferencijai „Harmony Park“ viešbutyje, visi joje dalyvavę žurnalistai gavo pasirašyti kelių lapų dokumentus. Tai – sutartis, leidžianti rodyti konferencijoje dalyvaujančių žmonių veidus realybės šou „Ball in the family“, kuris seka kiekvieną garsiosios šeimynos žingsnį.

Čia buvo pirmas ryškus ženklas, kad Amerika atvyko į Prienus.

Taip, broliai Ballai su visa didžiule savo palyda atskrido dar trečiadienį, penktadienį jie surengė pirmąją treniruotę naujoje komandoje, o visa tai nušvietė milžiniškas žurnalistų būrys. Tai – neįprasta, bet nėra kažkas, ko anksčiau nėra buvę Lietuvoje. Panašus cirkelis vyko 2011 metais, prieš ir per Europos čempionatą.

Tuomet krepšinis irgi rūpėjo ne tik sporto žiniasklaidai, bet ir KK2 lygio laidoms. Viena šios laidos autorių vakar nuskambėjo per visą pasaulį, paklausdama LiAngelo Ballo, ar ji jam patinka.

2011 metais netrūko bulvaro, bet tuo pačiu buvo filmuojamas ir dokumentinis filmas „Mes už…“, kuris irgi fiksavo visas Lietuvos rinktinės akimirkas. Panašiai, kaip dabar yra daroma Prienuose. Tada kameros sekiojo komandą treniruotėse, po treniruočių, rūbinėse, autobuse, viešbučiuose ir pan.

Lyginant tą lietuvių kurtą filmą ir dabar amerikiečių kuriamą realybės šou, yra vienas esminis skirtumas – 2011 metais niekas nedavė pasirašyti jokių dokumentų, kuriais būtų leidžiama naudoti asmens atvaizdą filme, nors tai irgi buvo komercinis projektas. Lietuva – ne JAV, pas mus žmonės mėgaujasi save išvydę didžiajame ekrane ir už tai veikiausiai nepaduos į teismą. Amerikiečiai nuo to žodelio „veikiausiai“ apsidraudžia duodami pasirašyti dokumentus.

Amerika atvyko į Prienus, pagalvojau dėdamas parašą ant tų dokumentų, o tai buvo patvirtinta dar kartą naktį iš penktadienio į šeštadienį, kai išplatinta žinia apie „Vytauto“ komandos pasitraukimą iš Baltijos krepšinio lygos (BBL).

„Vytautas“ daro tai, ką padarytų bet koks amerikiečių verslininkas – stengiasi išspausti kiekvieną įmanomą eurą iš situacijos, kurioje atsidūrė. Galima dejuoti apie pamintą sportinį principą, bet prieš tai paklauskite savęs: kam rūpi BBL? Būtent.

BasketNews.lt“ žiniomis, „Vytauto“ klubas kalbėjosi su lyga dėl galimybės nukelti sausio mėnesio rungtynes į vasarį. Nors prieniškiai buvo pasiūlę naujas datas, BBL nesutiko.

„Vytautas“ kalbėjosi ir dėl BBL rungtynių transliacijų teisių, tačiau abi pusės nerado bendro taško dėl finansinės dalies.

Tuomet klubas tiesiog pasielgė taip, kaip finansiškai jiems būtų naudingiausia – susitarė su kitomis komandomis dėl draugiško turnyro ir pasitraukė iš BBL. 

Derėjęsi su keliais didžiaisiais JAV žiniasklaidos kanalais, „Vytauto“ atstovai susitarė su „Facebook“ – rungtynės per šį socialinį tinklalapį bus transliuojamos visam pasauliui nemokamai. Tai – pirmas kartas, kai Lietuvos klubas sudarė tokį kontraktą su pasauliniu gigantu.

Net ieškantiems sportinio intereso, „Vytauto“ sprendimas yra įdomesnis ir šia prasme. Kas iš jūsų žino bent vieną „Cmoki“ žaidėją? BBL žaidžia net ne pagrindinė „Cmoki“ komanda, besivaržanti VTB Vieningoje lygoje, o jos pusiau antroji komanda. Vietoj tokios komandos tą pačią dieną į Prienus atvažiuos Kauno „Žalgiris-2“, su talentingiausiais Lietuvos jaunaisiais krepšininkais. Tai – įdomiau ir lietuviams, ir šansas patiems jaunuoliams pasirodyti visam pasauliui.

„Vytautas“ jau raško savo sprendimo susitarti su Ballais vaisius. 500 marškinėlių „amazon.com“ tinkle parduoti per kiek daugiau nei parą. Čia dar vienas unikalus pasiekimas Lietuvos krepšinyje. Amerikiečių neišgąsdino nė 99 dolerių kaina, o jau gaminama antra, kur kas didesnė marškinėlių siunta.

BasketNews.lt“ žiniomis, skaičiuojama, kad Ballų atvykimas į Prienus klubui gali sugeneruoti apie 100 tūkst. eurų pelną. Tokių skaičių nebūtų, jeigu „Vytauto“ vadovybė sėdėtų sudėjusi rankas ir toliau viską darytų taip, kaip darė iki sutarties su Ballais.

Prienuose reikalai dabar sprendžiami taip, kaip Amerikoje, ir iš to derėtų tik pasimokyti.


Rodyti komentarus
1 2  »
2018-01-07 00:40
To zzz
O kaip jis dar gali atsakyt? Jis treneris. Ateina ryte i darba ir vakare iseina. Ne jis sutarti su Balais ruose, ne jis maikes uzsake, ne jis su remejais derasi. Prie ko cia Seskus?

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-01-06 16:51
Zzz
Sezonas palaidotas del pelno ok, bet zinant ,kad tai vyksta Lietuvoje, nenustebciau jeigu kita sezona Vytautas pradetu su minusiniu biudzetu, o visi pinigai is ”maikiu” ir t.t. isgaruotu, o paklausius pono Seskaus kur pinigai, kur pelnas ? Jis tik ispustu savo zandus sakydamas I don't know

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-01-06 15:57
Byron
Bet kiek runkelių išlindo. Cituoja ką Beyonce pasakė. Akivaizdu, kad tik Beyonce, Rihanna, James ar Ronaldo ir tegali kritikuoti Kardashian ar šiuos Ballus. Bet tikrai ne jūs, runkeliai su žemu intelektu. Šierealybės šou darytojai lyg ir už nieką pinigus gauna, bet jūsų kritikavimas tėra didelis pavydas. Ką dar pasakysite nenorėtumėte būtų būti Ballų vietoje, kurie dabar nuo vasaros kai įkūrė BBB jau uždirjo virš 50 mln dolerių?! Antras dalykas, spėkite kas didžiausia ekonomikai naudą neša, jūs garbingi plovėjai arba šie šoumenai kuriantys darbo vietas ir už kiekvieną pirkinį didžiausius mokesčius amerikoje mokantys. Ballai jau dabar daugiai mokesčių sumokėjo, nei jūs per visą savo gyvenimą sumoje sumokėsite. Joe juk savo uždirbtų milijonų nelaiko banke niekur neleisdami. Pinigai nuvertėje, jei jei nenaudojami.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-01-06 15:35
...
jūs negalvokit ,kad čia viskas tipo pyst ballai atvarė taip iš lempos ... jie tikrai žinojo kur važiuoja ir pas ką .... amerikonai ne durni bapkes moka skaičiuot ,kaip ir visus pliusus ir minusus ... matos tėvas laimingas kaip kibiras ... garantuoju už viso šito kyšo Žalgirio ausys , nes pažiūrėkit pirmos rungtynės su kuom.... per kitas Eurolygos rungtynes bus tevas arenoij duodu šimtą procentų... neveltui tėvas sakė kursiu savo lygą.... čia toj bus tokių fintų kad patikėkit ... :)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-01-06 15:26
Byron
Tas "100%" garantuotai savartyne su bomžais gyvena ir neturi net interneto. Kardashian instagrame daugiausiai sekėjų turi. Visos trys patenka tarp Top5. Aš jų vardų nepamenu, bet viena yra nr 1 pagal sekėjus ir paskaičiuota, kad ji daugiau uždirba iš soc tinklų net gi už cristiano ronaldo, kuris daugiausiai uždirba TIK tarp sportininkų. Tad sakyti kad amerikoje niekas nesidomi Kardashian, kai jos turi šimtus milijonų sekėjų - yra tolygų pasakyti, kad gyveni tarp bomžų ir nesinaudoji internetu. Aš Kardashian nesidomiu, net gi instagram acc neturiu, bet vos ne kasdien tenka per visas kitas medias apie jas girdėti, nes jos apie save rašo tik savo accountuose, bet iš ten apie jas naujienos plinta per visus kitus tinklapius. Pvz net per keepšinio portalus dažnai apie jas parašo, kai ten viena iš jų tai su vienu, tai su kitu nba krepšininkų draugauja ;)))

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-01-06 15:06
100%
Visiškai DZIN, tie ballai ar Beilei.Gyvenu Amerikoi,nei čia rimti žmonės juos žiuri,nei apie juos šneka.Parodo tik jusu proto suvokima? Nu kas žiuri šou su Kardašian? Kvailos mergos,svaiguliai svajokliai,žmonės kurie gyvenime neturi ka veikt.Šitu amaru šou ir tai pat,snargliu karta,soc tinklu burundukai,anonistu armija,nes neranda kuo geriau užsimt.Biznis ira biznis,jie uždyrba šaunuoliai? Bet kas jiems neša tuos $ € va,lauciu armija ☺

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-01-06 14:54
kokia 100k nebesvaikit. Seskus kitais metais jau i varzybas vaikscios su Armani kostiumais uz 3k doleriu
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-01-06 14:52
aisku teks pavargti
pavargtinuo demesio, bet saunuoliai. Jei daro bizni, turi priimti taisykles. Sunku, bet galimi vaisiai. Pirmyn Prienai. Galiausiai tei tesis neilgai. Siek tiek ilgiau nei orgazmas, bet vistik..., geros pamokos visiems, ypac, kas nori kazko ismokti. Auksciausias lygis.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-01-06 14:46
zalias
super! tiesiai i desimtuka! o dabar Prienam belieka tik isspaust maksimuma ir dar daugiau is visos sitos situacijos!
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-01-06 13:51
My
Pritariu pataikiusiam tritaškį. Visi verksniai (paskaitykit komentarus po straipsniu apie Vytauto išsyojimą iš BBL) greit užtilo

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-01-06 13:44
pataikes_tritaski
Byron cia nepritart neimanoma, ypac del rimtai nusistaciusiu face'a zmoniu, tokius as vadinu tiesiog debilais :)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-01-06 13:41
Byron
Lengva kinijoje turėti ilgas eiles, kai ten gyvena 1,5 milijardai žmonių. Jei sulygintum procentais pagal gyventojų skaičių, tai manau jų populiarumas būtų panašus kaip ir Lietuvoje ar Amerikoje. Man tai tikrai patinka šį šeimynėlė. Gerą šou daro. Aš tiesiog nepriimu visko rimtai kaip kiti idiotai kai Lavaras pasako, kad apžaistų Jordaną vienas prieš vieną, o ne debilai nesupranta, kad buvo pasakyta ant bairio ir piktinasi rimtais veidais. Juokiuosi iš tokių besmegenių ;))) Ballai moka šou daryti. O ir krepšinyje tikrai nėra paskutiniai. O Lamelo driblingas tikrai geriausias tarp visų LKL žaidėjų. Kas su manim nesutinka, tai pažiūrėkite visus Lamelo youtube įrašus ir parašykite kas geresnį už jį LKL driblingą turi ;))) aš Lamelą drąsiai pavadinčiau priešininkų čiurnų laužytojų.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-01-06 13:41
pataikes_tritaski
Tai Kinijoje isvis jie ten hype'a pagave, blem juk ju seimyna visiskai out of space USA, jei blem Lavaras sugebejo is skandalo su Trump'u 13 lemu zaliu pasidaryti, vien is vieno ivykio. Ju tetis tikras marketingo profas, na bet ir yra is ko daryti ta piara ir marketinga, Lonzo aukstu net 2u numeriu jau Lakers losia, tai cia blem super pasiekimas, jis jau apsirupino visam gyvenimui turedamas 2jo saukimo naujoko numeri. Jei blem 16ikiniam viakui tetis Lambordghini dovanoja gimimo dienos proga ? Cia pinigu maisai atvare i Prienus, o kai kas cia dar sugeba vekslenti, verkti ir kritikuoti del to :DD Ne nu dauguma LT zmoni uzinoma kad dar nenulipe nuo zagres ir plugo, depresuoti kaimieciai, prasigere infantilus bukaprociai.. BET, gerai kad yra ir kitaip mastanciu ir nekreipianciu demsio i tokius vatnikus zmoniu, Prienu vadovai tikrai maladiec !! Reikai naudotis tokia proga visais imanomas kanalais, ESPN video su Ballais populiariausii be konkurencijos, marskinelius islave vos per para kuriu kaina po 89 eurus !! Tai reikia dar gaminti tik ne 500 o 10.000 tukstanciu, juk JAV gyventojui arba turtingesniam kiniciui tie 89 eurai kaip tau depresyvus ir sergantis kamieti 0.89 euro cento. Go on Vytautas !
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-01-06 13:32
mauras
Siai Ballai kinijoje labai populiarus...kai buvo Tevukas su Lamelop nuvare i Kinija,tai didziausios eiles buvo
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-01-06 13:24
pataikes_tritaski
Blem o kas tas BBL duoda Prienamas ??? Na pavyzdziui uz pergsale ar titula ?? Kiek ten jie pinigu sitie bomzai gali pasiulyti ??? BBL net TV netransliuoja, antrarusis turnyras pinigams plauti ir visokiem Brazauskam islaikyti, teiseju lygis apgailetinas BBL, susidomejimas aplmai praktiskai nulinis, BBL lyga net ir nesistengia ten kazka ir daryti marketingo poziuriu bei ziurovu pritraukimo klausimu, tiesiog plaukia pasroviui susinaikinimo link.

Prienams didelis riebus pliusas uz marketinga ir pastangas bent kazka isspausti is sios sloves ir ppuliarumo, tebunie jis tik trumpalaikis, bet bent bus isnaudotas tinakamai kai priklauso pasaulyje.

O tie visokiu Dimsu verkslinimai del kameru ir t.t., na blem Dimsa ?? Kazkada buvai vienas talentingiausiu zaideju visame pasaulyje (dalyvavai netgi All young stars stovykloje ir t.t.), bet matyt tiesiog pragerei savo talenta, ir Zlagiryje turejai proga uzsikabinti. Jei nesusikloste karjera, tai blem nereikia pykti ant saves kad dabar tenka sulaukti tokio demesio kuris skirtas kitiems ir kitokiems zmonems negu tu. Va del tokio poziurio visokie Dimsos ir losia Prienuose o ne Zalgiryje, demesio jam matai per daug, eik tobulink metyma is vidutinio nuotolio geriau..
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-01-06 13:21
Paskelbe
Parase klubas katik

DĖMESIO! Pranešame, kad visi bilietai, kuriuos buvote įsigiję į sausio 9 d. Baltijos krepšinio lygos rungtynes su Minsko „Tsmoki“ komanda pilnavertiškai galios ir „Big Baller Brand Challenge Games“ susitikimui su Kauno „Žalgirio-2“ ekipa. Abonementų turėtojai į rungtynes pateks ankstesne tvarka. Norintys grąžinti bilietą, prašome susisiekti su Tiketa.lt el.paštu: info@tiketa.lt.

#BCVytautas

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-01-06 13:19
numete kaula
tai parasykit taip- oficeliai iteisino atkato. borota kaip filmavo irgi vietiniam sumokejo gerai, o rezuotate filmas uzdirbo nepadorei daug, ir cia bus panasiai uzdirbs kokiu 3mln seiminele ir 10 proc duos prienams t.y. 300k, vaiku darzelio cempionais taps- manau kad jau nupirkti medaliai, o mvp duos lasaraj teveliui
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-01-06 13:17
Byron
Pritariu djfagger. Iš kur čia paskaičiavo tik 100 tūkst eurų. Dar neatvykus ballams, per pirmas dienas nuo kontrakto pasirašymo, kažkoks žalgirio klubo rėmėjas pasirašė reklamos sutartį su Vytautu už 50 tūkst eurų. O nuo to laiko Vytautas pasirašė dar su keliais rėmėjais, tarp kurių yra ir užsienio įmonės. Tad sumoje jau čia manau mažiausiai kelis šimtus tūkst eurų galėjo pelno gauti. Nuo 500 maikučių po 100 eurų gavo 50 tūkst pajamų. Bet kiek nuo maikučių Vytautui pelno - sunku pasakyti. Juk yra mokesčiai, naikutės ne dykai gaminamos, kažkurį % ir amazone paima per kurį prekiauja. Tai jei Vytautuo atiteko 30% pelno nuo tos sumos, tai bus +15 tūkst eurų kišenėn. Bet reikia atsiminti čia vos per parą išlavė maikutes, o juk jie dar net nei rungtynių nesužaidė. Per 1 mėnesį esu įsitikinęs galėtų parduoti bent 20 tūkstančių maikučių. Nes kai pradės per visą pasaulį facebooke transliuoti varžybas, tai dar didesnis ažiotažas bus. Tai nuo 20k maikučių, jei vytautui atiteks bent 30% sumos po visų mokesčių, tai gaus 600 tūkst. pelno. Nuo pačių transliacijų per facebook sunku pasakyti ar vytautas kažkiek atiteks, nes ten jau facebook kanalas priklauso Ballams. O jie turi didelę komanda, kuri vysto tą kanalą ie realybos show. Bet iš rėmėjų ir maikučių Vytautas gali pasidaryti ir milijoną eurų pelno. Nes pagalvokite kiek rėmėjų užrašų gali būti apdėliota aplink aikštelę stendais, kuriuos per transliaciją matyt visas pasaulis. Čia labai turi būti susidomėję reklama dauguma amerikos įmonių.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-01-06 13:11
Anonimas
Primenu kad po jau po keliu valandu visas pasaulis ziures lietuvo ryto rungtynes pries vytauta. Tuo tarpu zalgiris gryzta i savo normalu, pralaimeta visiskiem eurolygos autsaideriams belgrade, sezonas bus baigtas 12 vietoj grupeje.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-01-06 12:58
djgaffer
Tą 100 tūkst.sugeneruos per savaitę,o toliau pelnas tik didės,kai marškinėlių pardavimų padidės ir už transliacijas babkių gaus.Dar ir rėmėjų naujų ateis.O dėl BBL,tai dar vienas spjūvis Brazauskui.Jis galėjo išgarsint visą lygą,bet durnas būdamas,nesutiko su prieniškių sąlygom.Tai kaip tik turėtų naudotis tokia proga,o čia kažkokius principus rodo.Nukvako visai senelis.Greit ta lyga užsidarys,o galėjo būti žinoma visam pasauliui.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 36

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas