Žydrūno Urbono debiutas Lenkijoje paženklintas triuškinančia nesėkme. Slupsko „Energa Czarni“ ekipa išvykoje 55:83 (11:24, 11:24, 16:15, 17:20) pralaimėjo Kolobrzego „Kotwica“ krepšininkams.

Urbonas per beveik dvi aikštėje praleistas minutes prametė vienintelį mestą dvitaškį ir taškų nepelnė. Lietuvis taip pat sykį prasižengė.

Slupsko ekipa, iškovojusi vos vieną pergalę ir patyrusi penkis pralaimėjimus, turnyrinėje lentelėje užima priešpaskutiniąją – dvyliktąją vietą.

Atrinkti (0) Visi (3)
Oj Zydriau kokia klaida padarei iseidamas is Panevezio. Vis delto jau 32 metai, nebe jaunyste ir reikia tiesiog megautis zaidimu, o ne siulomom babkem. Tai daba sedes ant suoliuko ir gales dziaugtis tom 2-3 minutem...
2007-11-12
-1
Todėl, kad lenkai daug daugiau pinigų moka..o žaidė tik pora minučių nes katik prisijungė prie komandos..manau jau kitose rungtynėse žais daugiau