Nuotr. Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
  • „Lietkabelis“ namuose 98:87 įveikė „Dzūkiją“

• Nugalėtojams Kšištofas pelnė 21 tašką, realizavo 7 dvitaškius iš 9 ir atkovojo 8 kamuolius

• Svečių gretose debiutavo Charlesas Callisonas, kuris per 6 minutes taškų nepelnė ir surinko -4 naudingumo balus

Kšištofas Lavrinovičius buvo arti dvigubo dublio, o jo vedamas Panevėžio „Lietkabelis“ (12-6) Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) namų rungtynėse 98:87 (20:17, 29:25, 24:21, 25:24) pranoko Alytaus „Dzūkijos“ (6-12) krepšininkus.

21
30
78%
7/9
8

Panevėžiečiai apčiuopiamą persvarą susikrovė tik trečiojo kėlinio pabaigoje po to, kai šeimininkai smeigė tris tritaškius paeiliui ir spurtavo 15:2 bei įgijo 13 taškų persvarą (73:60).

Ketvirtajame kėlinyje svečiai dar buvo sumažinę savo deficitą iki vienženklio (72:80), tačiau „Lietkabelis“ į tai atsakė atkarpa 6:0 ir įtvirtino pergalę.

Nugalėtojams Kšištofas Lavrinovičius per 30 minučių pelnė 21 tašką (7/9 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 1/3 baudų metimai), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 30 naudingumo balų.

Tuo metu „Dzūkijos“ gretose debiutavo Charlesas Callisonas, kuris žaidė tik 6 minutes ir taškų nepelnė (0/2 dvitaškiai), atliko vieną rezultatyvų perdavimą, gavo bloką, 2 kartus prasižengė ir surinko -4 naudingumo balus.

„Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 21 (7/9 dvit., 2/3 trit., 8 atk. kam., 30 naud. bal.) ir Žanis Peiners po 21, Darjušas Lavrinovičius 12, Gintaras Leonavičius 11, Simas Jasaitis 10.

„Dzūkija“: Katinas Reinhardtas 19, Gediminas Navickas 14, Mindaugas Sušinskas 13, Anatolijus Kaširovas ir Paulius Petrilevičius po 12.

to 7even
Kas tau atsitiko? Taigi visada buvai Lryto fanas?
2018-01-06 21:24
Atvykus Butautui iš karto matosi laisvumas Kabelio žaidime.Žaidėjai mėgausi žaidimu,visi tokie atsigavę,puolimas puikiai veikia.Peineris,net žaisdamas įžaidėju,puikiai pavadavo nežaidusį Adą ir žaidė vėl taip pat,kaip sezono pradžioj.Dzūkus galima už kovą pagirt,bet su tokia gynyba pergalių sunkiai gali tikėtis.Vat ką Urlepas turėjo,tai puikų išmanymą apie gynybą.Nu bet jei šitą dalyką sutvarkys,tai sunku bus daugumai su dzūkais.

--
2018-01-06 21:08
Gerai butu Ryta darkart nuleist ant zemes Vilniuje, nes jau lygintis su Zalgiriu pradejo, ispuiko kaip sakant. Ir pora Neptuno pralaimejimu butu gerai zaidziant su potencialiai silpnesniais priesininkais, nes 3 pergaliu skirtumas nemazas, nors kita vertus, dar porakart zaisime tarpusavyje.
2018-01-06 20:08
lietkabelis
Na pasieke dvi pergales siendien reikejo kaip reikiant papluseti su dzukais turejo vargo na bet zaide nepries tas komandas kad galetu duot kova su stipresne komanda