Nuotr.: A.Čiža
Nuotr. A.Čiža

Laurynas Kirlys sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes, o jo vedamas Molėtų „Ežerūnas“ (13-13) Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) išvykos rungtynėse 74:70 (20:19, 23:15, 14:15, 17:21) palaužė „Tauragės“ (12-14) ekipą.

31
30
60%
6/10
83%
5/6

„Ežerūnas“ iki ketvirtojo kėlino pabaigos likus 3 minutėms dar turėjo dviženklę persvarą (67:56), tačiau antrą kvėpavimą įgavę tauragiškiai spurtavo 14:5 ir iki finalinės sirenos likus 27 sekundėms, sumažino savo deficitą iki 2 taškų (70:72).

Po šio epizodo šeimininkai prasižengė prieš Kirlį, kuris ir įtvirtino Molėtų ekipos pergalę po to, kai įmetė abu baudų metimus ir padidino svečių persvarą iki 4 taškų (74:70).

Rokas Čepanonis dar bandė gelbėti tauragiškius, tačiau jo tritaškis skriejo pro šalį.

„Tauragė“: Rytis Pipiras 18, Tadas Sebežiovas 16, Rokas Čepanonis 14.

„Ežerūnas“: Laurynas Kirlys 31 (4/5 dvit., 6/10 trit., 30 naud. bal.), Arnas Adomavičius 14, Ignas Lukošius 12.

2018-01-07 01:04