Devintąją pergalę Italijos čempionate iškovojo du lietuvius savo gretose turinti Sienos „Montepaschi“ komanda. Ji išvykoje 94:78 (21:22, 16:23, 30:19, 27:14) nugalėjo Bolonijos „La Fortezza“ krepšininkus.

Nugalėtojams Rimantas Kaukėnas per 26 minutes pelnė 13 taškų (2/8 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 2 kartus suklydo ir aikštę paliko surinkęs 5 asmenines pražangas.

Kšištofas Lavrinovičius aikštėje praleisto tik 7 minutes, per kurias spėjo pelnyti 8 taškus (1/3 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 0/1 baudos), atkovoti 1 ir perimti 2 kamuolius, sykį suklysti ir 4 kartus prasižengti.

„Montepaschi“: Romainas Sato 17, Terrellas McIntyre’as 17 (9 rez. perd.), Rimantas Kaukėnas 13, Marco Carratetto 10, Benjaminas Eze 9.

„La Fortezza“: Dewarickas Spenceris 19, Guilherme’as Giovannoni 18, Delonte Hollandas 12, Roberto Chiacigas 8 (10 atk. kam.).

Sienos klubas, laimėjęs visas devynerias žaistas rungtynes, ir toliau išlieka vienvaldžiu lygos lyderiu. Tuo tarpo „La Fortezza“ krepšininkai, iškovoję keturias pergales ir patyrę penkias nesėkmes, užima dešimtąją vietą.

Atrinkti (0) Visi (3)
Matyt pražangų iškart prisirinko Lavrikas
2007-11-12
normalei kaukenas sulose lavrinoviciui gal mazokai dave pazaist
2007-11-12
+1
Lavrinovicui tai visai mazai dave pazaisti,bet tikiuosi,nes specialiai jam dave pailseti,nes jo forma dabar gan visai nebloga,tai rodo rezultatai eurolygoj